Гра-пригода "В гостях у Святого Миколая"
Напередодні світлого свята Святого Миколая 17 грудня Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю провів гру-змагання «В гостях у Святого Миколая».

В грі взяли участь гуртківці Центру в таких вікових групах: 4 -5, 6 -7, 8 – 9 класи. Діти змагались в веселих та несподіваних конкурсах: «Сніговий урожай», «Рукавиці – ґудзики», «Пісні на зимову тематику», «Торбинка на удачу».
Слід відмітити, що суддівство конкурсів забезпечували старші гуртківці. Загалом в грі-змаганні взяли участь 58 команд (250 чоловік).
Вперше в грі був конкурс «Святий Миколай – захисник моряків», який провів Чернігівський яхт-клуб та дитячий парусний клуб юних моряків «Під вітрилами».
Переможцями у своїх вікових групах стали:
4 – 5 клас:
І місце – команда «Непереможні», керівник Надія Чучвага;
ІІ місце – команда «BigTimeRush», керівник Ірина Овсяник;
ІІІ місце – команда «Зяблики», керівник Карина Антонцева.
6 – 7 клас:
І місце – команда «Тата», керівник Євген Ганжук;
ІІ місце – команда «Алмази», керівник Яна Ніколаєнко;
ІІІ місце – команда «Орієнтир», керівник Тетяна Купрієнко.
8 – 9 клас:
І місце – команда «Шоколадки», керівник Яна Ніколаєнко;
ІІ місце – команда «Живчики», керівник Ірина Овсяник;
ІІІ місце – команда «Фани», керівник Геннадій Купрієнко.
На думку керівників Центру, подібна гра-змагання залучає гуртківців до вивчення традицій та фольклору українського народу, бажання збереження та примноження його культурно-історичної спадщини та зацікавила учнів у подальшому навчанні у гуртках Центру.
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)