Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 11:10:53

Гороскоп на наступний тиждень

25.03.2012   15:29Агенцiя

На початку тижня, на фоні емоційної нестабільності, існуватиме висока ймовірність відмови від зобов'язань або прямого обману при укладенні нових контрактів. Відсутність контролю над емоціями може призвести до конфліктних ситуацій або серйозних фінансових промахів, що, в свою чергу, веде до прийняття невигідних, вимушених рішень і потрапляння в залежність від обставин і волі партнерів. Необхідно прораховувати кожен крок і з особливою ретельністю підбирати формулювання, щоб не допустити різночитання у важливих документах, двоїстих ситуацій або перегляду домовленостей у майбутньому.

У четвер і п'ятницю під впливом негативного аспекту між Сонцем і Плутоном напруженість посилиться. Не виключена поява обставин, що підсилюють несприятливий фінансовий тиск на бізнес в цілому, в першу чергу - з боку держструктур і фіскальних органів. Помилки, допущені в ці дні, можуть привести до розвитку руйнівних тенденцій в економіках країн з незбалансованої фінансовою системою і надлишковим присутністю держави в сферах великого бізнесу.

До кінця тижня загальна обстановка в біосфері вирівняється, проте дія другорядних чинників, як і раніше буде здійснювати слабкий негативний вплив.

Овен. Ви будете в центрi уваги i подiй, навiть якщо справа стосуватиметься iнших людей. Скористайтеся шансом отримати додаткову освiту та новий досвід. Але не приставайте на сумнiвнi пропозицiї.

Телець. Початок тижня ви присвятите особистим справам, вiдстоюватимете своє мiсце пiд сонцем. Головне — не плутати наполегливiсть з упертiстю, останнє може тiльки нашкодити.

Близнюки. Тиждень буде доволi важким, зокрема в психологiчному планi. Причин для цього буде чимало. Тому уникайте категоричностi як у словах, так i у справах. Чекайте фiнансових надходжень.

Рак. На цьому тижнi доведеться багато працювати. Навколо вас вируватимуть плiтки та iнтриги. Брати участь у них — не найкраща перспектива, оскiльки їхнiм об’єктом можете стати i ви. Остерігайтесь зради.

Лев. Ваш авторитет опиниться пiд ударом, остерiгайтеся недругiв серед колег. У найважливiших питаннях не перекладайте вiдповiдальнiсть на iнших, iнакше, як кажуть, нема чого нарiкати на дзеркало.

Діва. На цьому тижнi не варто випробовувати долю, є ризик пошитися в дурнi. Не приймайте важливих рiшень зопалу, краще подумайте, як цi рiшення сприймуть стороннi. Звернiть увагу на здоров’я.

Терези. Перш нiж погодитися на якусь пропозицiю, подумайте, а чи вигiдно це вам. Декому з вас доведеться змiнити робоче мiсце. Наприкiнцi тижня у вас буде нагода впевнитися, що старий друг кращий за нових двох.

Скорпіон. Варто бiльше уваги придiляти роботi, можливi помилки, якi доведеться негайно виправляти. Узагалi на цьому тижнi уникайте ризику i спробуйте не потрапляти в екстремальнi ситуацiї.

Стрілець. Будьте уважнi, щоб не бути винуватим без вини. У стосунках iз колегами виникнуть труднощi, а розрулити ситуацiю доведеться саме вам. На роботi можливi аудиторськi перевiрки та конфлікти з начальством.

Козеріг. Звернiть увагу, якi подiї вiдбуватимуться у робочому колективі «за кулісами», i робiть своєчаснi висновки. Нинiшнi обставини можуть дати позитивнi результати. Будьте готовi до службових вiдряджень чи далеких поїздок.

Водолій. Зараз бiльше уваги треба придiляти сiм’ї, особистi плани вийдуть на перший план. Головною подiєю цього тижня стане зустрiч зi старими друзями. На роботi не проявляйте iнiцiативу, адже за неї карають.

Риби. Доведеться вирiшувати старi справи, наводити лад у минулому. Важливими виявляться стосунки з родичами. Наприкiнцi тижня ви можете вiдпочити від авралу й зустріти нового партнера.

Інша версія:

ОВНИ переходять на новий виток еволюції, Космос транслюватиме через вас потужні енергопотоки, переворюючи на яскраву свободолюбиву особистіть з революційним шармом, яка здатна запалити людей на великі діла заради прогресу. Ваш шалений ентузіазм плюс гроші (на них таланитиме до червня) принесуть грандіозний успіх. Дбайте за родину, піклуйтеся за власне здоровя і постарайтеся гармонійно вписатися в ритми ділової команди та ладити з шлюбними супутниками. Їхній пресинг є насправді дзеркалом мінусів вашої натури.

ТЕЛЬЦІ, ви чарівні, самодостатні, однак пригальмуйте і пливіть за течією подій -- на них ви не здатні впливати. Розпочалася кармічна смуга, де вимагається максимальне смирення. Запускається процес очищення підсвідомості, фізичний тонус на мінімумі, підводьте підсумки року, моліться та славте Творця і мрійте, моделюючи майбутнє. Саме час позбавитися від самообманів, скинути пелену ілюзій та прозріти. Якщо від роботи нудить, помічнинків обмаль, не нарікайте, а терпляче тягніть службового воза, економно розподіляючи сили, аби зберегти здоровя. Перевантаження на службі протипоказані. На любовних теренах все чудово, вас кохають, однак це не привід для чуттєвого паразитизму – платіть взаємністю.

БЛИЗНЮКИ, дружні ряди поповнюються неординарними особами, життя б'є ключем, вливайтеся в його бурхливу течію, будьте активні, винахідливі тоді реалізація соціальних устремлінь пройде на ура» і не лише на передовій, але й на тиловому фронті, де киплять благодатні діла. Під рідним дахом триває побутова (кармічна) колотнеча, трудіться на благо сімї й одночасно натискайте на карєрні педалі, раціонально розподіляючи сили. На шлюбних обранців моліться, тоді ваш союз стане непорушним оплотом відданості, спокуса впасти в гординю -- величезна!

РАКИ шлях професійної майстерності веде на кар'єрний олімп, де проходять службові модернізації, аби вписатися у віражі духу часу. Виповзайте з консервативної мушлі назустріч сонцю прогресу, воно манить не рожевою ілюзією, а реальними плідними результатами, і ви їх отримаєте, утіливши накопичені ідеї. Швидко преображайтеся на внутрішньому рівні і скрізь працюйте на віддачу, щоб енергія не «закиснула» в судинах, зараз ви экстраверт, якого змінить суспільство. Якщо шашіль незадоволення сімейним буттям точить душу -- терпіть, тут нахрапом нічого не зробиш, краплина по краплині, як невтомна бджілка збирайте нектар щастя до своїх сердечних сот.

ЛЕВИ, тиждень промайне під кармічні акорди, пожинатимете плоди допущених промахів, набираючись мудрості. Чому так трапилося і за що –має хвилювати найбільше і відповіді знайдуться, адже філософський кругозір розширюється, приземленість зникає, даруючи шанс доторкнутися до сокровенних істин. Те що вчора дуже хвилювало, наснажувало стане неістотним. Ідеали набирають піднесення, еволюціонують. Більше подорожуйте, вкладайте сили саме в ту професійну сферу, де ваше творче покликання розквітає, крутіть романи на роботі.

ДІВИ, якщо хочете зійти на вершину Божественної любові -- мерщій до дій! Під лежачий камінь вода не тече, нині ви володієте високим сексуальним потенціалом і його слід негайно «утілювати в життя»! Тема самовіддачі в партнерстві є найактуальнішою. Тільки не загрузніть у взаєморозрахунках, рахувати чий вклад більший -- тільки псувати гармонійну атмосферу, адже можливості половинки набагато більші. Тому долучайтеся з чистою совістю до ресурсів супутників, піклуйтеся за родину, участь домочадців у ваших справах матиме доленосні наслідки. А карєра нікуди не втече.

ТЕРЕЗИ, перед вами постане гостро тема гармонійних ділових взаємин. Закладається база співпраці на майбутній рік з продовженням, підписанням нових контрактів, від яких залежать кар'єрні перспективи. З ким із компаньйонів об'єднатися, узяти в надійні попутники, створивши професійну досвідчену команду?... Завдання підйомне, потрібно довести свою конкурентоспроможність і фахову компетентність, а це у вас на вищому рівні. І не забудьте розкуркулити інвесторів, вони багаті. Увага подружнім парам: якщо ваш союз дихає на ладан -- час його реанімувати (або зруйнувати), обранець здатний шоковими вибриками цьому «посприяти».

СКОРПІОНИ, хочете утриматися на карєрному плаву, мати владу над іншими -- служіть їм вірою і правдою, чиніть благородно, проявляйте творчу нетрадиційність в роботі. Віддаючи ви зростаєте духовно, збагачуєтеся матеріально. Адже «топка» особистого щастя без турбот про долю інших може згаснути. І прагніть до шлюбної ідилії, це не складно, оскільки ваш союз благословенний Всевишнім до червня.

СТРІЛЬЦІ, прийшла пора попустувати, випустити романтичну пару. Бавтеся, розважайтеся, закохуйтеся, знайомтеся з цікавими людьми (нехай їх статус вас не цікавить), головне насолода від всього, чим займаєтеся. Життя це театр, а ви режисер на цій сцені і ставите власні сценарії. Доля визначила (до вересня) сміливо брати ініціативу в руки і діяти на власний розсуд, реалізовуючи омріяні інтереси. Якщо знайшли улюблену половинку –все чудово, кайфуйте під милозвучне биття двоїх сердець!

КОЗОРОГИ, зосередьтеся на сердечних справах, тут ви пестун Творця до червня. Облаштовуйте домашнє гніздо, реалізуйте незатребуваний запал господарського ентузіазму під рідним дахом. З домочадцями можливі конфлікти, тому все погоджуйте, переконуйте їх в правильності втілення оригінальних ідей по оновленню меблів, затій по ремонту і разом злагоджено трудіться над створенням в оселі побутового та емоційного затишку. А ось карєра лишається ярмом на шиї, де порібна відповідальність, дисциплінованість, блискуча фахова компетентність, аби не стати для начальства мішенню для биття. Це припис долі до жовтня 2012р., тож змінювати роботу, нарікати на шефа сенсу немає, як мовиться добре там, де нас немає.

ВОДОЛІЇ, якщо ви здатні до адаптації в різноманітних умовах, це активізує розквіт талантів і самоствердження в соціумі. Розширюйте коло знайомств, вам всюди раді, двері скрізь відкриті. Розвивайте інтелект, накачуйте розумові «біцепси», ваша блискуча тямущість і ділова спритність -- запорука тріумфу в будь-якій діяльності. Сміливо беріть ініціативу в руки, окриляйте колег оригінальними пропозиціями. Через друзів завітає удача, а дім та сімя стануть райською оазою. Тут джерело благодаті, що струменітиме до червня. А поповнення в родині є санкцією Небес.

РИБИ, працелюб ви нівроку, а коли є матеріальний стимул -- здатні гори зрушити, природа обдарувала прекрасними талантами, які нині фонтанують, саме час «конвертувати» цю валюту на благо кар'єрного і матеріального зростання. Тим паче, що з керівництвом ви запанібрата, ходите у фаворитах. З коханими завирують пристрасті, але будьте розсудливі, візьміть стрімкий розвиток романа під контроль, не ризикуйте! Приборкуйте егоїзм, то ворог (а точніше кармічні комплекси) що провокує до війни в шлюбі та ділових стосунках ( з 24 січня до 14 квітня).

Останні новини Чернігівщини

єВідновлення: компенсацію отримають ще 14 чернігівців 09:59

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 30 листопада затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Понад 123 мільйони гривень компенсації за пошкоджене житло та майже 70 сертифікатів: в області триває реалізація програми «єВідновлення» 09:52

Про стан реалізації в області державної програми «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та знищене житло, говорили сьогодні на брифінгу у медіацентрі ОВА.

Про підсумки Всеукраїнської програми ментального здоров’я -2023 — на розширеному засіданні Міжвідомчої координаційної ради 08:59

Крок за кроком в Україні загалом, та в Чернігівській області зокрема розвивається якісна система підтримки ментального здоров'я українців - Всеукраїнська програма «Ти як?», ініційована першою леді Оленою Зеленською.

1 грудня - цей день в Україні та в світі

1 грудня - цей день в Україні та в світі 08:54

ДЕНЬ 646 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 646 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини