Анекдот дня. Гарного настрою!
– Вибуховий пристрій можна зробити майже з чого завгодно – наприклад, з дружини. Для цього достатньо сказати “Люба, я всю зарплату пропив”.
СРСР, звичайно, була мирною державою, але кидати гранати дітей вчили зі школи.
Чак Норіс, Ван Дам, Джекі Чан – всі отримали прочухана від Йвана з Пилипівки, якому не захотіли дати автораф.
Футболіст … Є така професія – Батьківщину засмучувати.
Маленький хлопчик розбив вазу, і, усвідомивши, що йому все одно влетить, продав телевізор, накурився і викликав повій.
Приходить чоловік на роботу з фінгалом. Колега питає: “Що сталося?”. Та, – каже постраждалий, – звернувся до жінки на “ти”. І що, – перепитує колега, – за таке по фізіономії дають? Як то сталося, розкажи толком? Та полягали увечері в ліжко, – каже побитий, – а жінка каже “Щось ми давно сексом не займалися . . . ”. А я відповів, що не “ми”, а “ти” . . .
З міліцейського протоколу: “Сьогодні в центрі міста сталося ДТП. Зіткнулися автомобілі Hummer і BMW Z3. Учасники ДТП відбулися легкими . . . вогнепальними пораненнями”
В під’їзді не було молодих дівчат, тому бабусі на лавці називали повією двірника.
Лекція з аннатомії:
– А ось тут є підпечінковий простір. Взагалі, частина анатомів вважає, що він є, а інші думають, що це вигадки і фігня. Тому, коли будете працювати в лікарні, то підпечінковий простір буде, а як будете здавати екзамен у завкафедри – то його не буде.
Ніколи не намагайтесь понюхати суп, якщо на шиї висять навушники…
– Порадь мені якийсь недорогий ноут для роботи.
– Ок! Слухай, я би радив тобі купити якийсь недорогий ноут для роботи.
У німецькому магазині пропала іграшка. Почалися ревізії, перевірки ...
В Україні пропало 100 гектарів елітного лісу. У пояснювальній стояло всього одне слово: «Бобри!».
Ідеш, значить, по лісу, а тут триповерхова елітна гребля, і поруч шестисотий бобровоз.
Стоїть негр, п'є молоко. Біля нього йде білий і каже:
- Нє брат, не поможе!
У того, хто грав в тетріс, немає проблем з розміщенням брудного посуду в раковині.
Знайомиться араб з українцем:
- Алі Баба
- Вася, мужик…
Запустив ланцюгову рекцію:
Приніс в студентський туалет "Вісті Економіки" - забув там - на ранок всі студенти обговорюють, як вивести країну з кризи.
Наступного разу принесу задачника з програмування, розв"язуйте, умніки.
Єдине місце, де чоловіка приймають таким, яким він є.... - військомат
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).