Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 жовтня, 03:17:02

22 березня - Всесвітній день водних ресурсів

22.03.2012   07:52Агенцiя

Ідея проведення Всесвітнього дня водних ресурсів вперше прозвучала на конференції ООН з охорони оточуючого середовища і розвитку (ЮНСЕД), яка відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро.

Генеральна Асамблей Організації Об’єднаних Націй, прийнявши резолюцію 47/193 від 22 лютого 1993 року, проголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Цей день повинні були почати відзначати у 1993 році у відповідності з рекомендаціями Конференції ООН з охорони оточуючого середовища і розвитку.

Держави були покликані присвятити День водних ресурсів здійсненню рекомендацій ООН і проведенню конкретних дій на національному рівні.

Щорічно одна з установ ООН призначається координатором заходів Всесвітнього дня водних ресурсів і відповідає за просування нової теми під керівництвом Адміністративного комітету з координації.
 
Основні цілі проведення Всесвітнього дня водних ресурсів:
- Сприяти прийняттю відповідних заходів для рішення проблеми забезпечення населення питною водою;
- Інформувати суспільство про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води і водних ресурсів в цілому;
- Залучити до святкування Всесвітнього дня водних ресурсів уряди, міжнародні агентства, неурядові організації і приватний сектор.

22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важність водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем так і рішень в цій області. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на зобов’язання і дії у рамках загальної теми.

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 12 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 17:31

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Про старт опалювального сезону на Чернігівщині – на нараді в ОВА 16:41

Початок опалювального сезону – готовність і проблемні питання обговорили на онлайн-нараді в Чернігівській ОВА. Серед присутніх – начальник ОВА В’ячеслав Чаус і керівник АТ «Облтеплокомуненерго» у Чернігові Олексій Щербина.

Чернігівці можуть підготуватися до іспиту з ПДР безоплатно — як і де навчатися 16:18

У Чернігові стартує безкоштовний курс із правил дорожнього руху — містян готуватимуть до іспиту та вчитимуть безпеці на дорозі. Старт навчання у листопаді, набирають дві навчальні групи.

Хто сьогодні найбільш затребуваний у роботодавців Чернігівщини та чи є шанси знайти роботу у 60+? 15:35

Про це знають у обласній службі зайнятості.На сьогодні найбільше вакансій налічується у переробній промисловості, сільському господарстві, торгівлі, освіті, охороні здоров’я, державному управлінні й обороні.

Прокуратура вимагає повернути майновий комплекс ДП «Шабалинівський спиртовий завод» у державну власність 15:09

За результатами моніторингу прокурорами публічних баз веб-даних встановлено, що територіальним відділенням Фонду державного майна України проведено аукціон з продажу об’єкта малої приватизації – єдиного майнового комплексу ДП «Шабалинівський спиртовий завод» та укладено з приватним товариством (переможцем аукціону) договір купівлі-продажу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини