Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 19:20:35

Відпочинок та оздоровлення дітей м.Чернігова влітку 2015 року. ДОВІДКА

12.11.2015   08:15

Улітку 2015 року понад 3 тис. дітей із м.Чернігова відвідала заклади відпочинку й оздоровлення області.

Серед них три чверті побували в закладах, створених на території міста (34 табори з денним перебуванням та заклад санаторного типу «Дружба»). Решта дітей відпочивала й оздоровлювалася в закладах Городнянського, Куликівського, Менського, Чернігівського та Щорського районів.
   
Літнім відпочинком та оздоровленням було охоплено 575 дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, 111 дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування, 79 дітей, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи, 74 дитини-інваліди.

Середня вартість одного людино-дня перебування дитини в закладі оздоровлення в м.Чернігові становила 139 грн., у закладі відпочинку – 35 грн.        
 
У закладі оздоровлення діти перебували в середньому 20 днів, у закладах відпочинку – 13 днів.

Останні новини Чернігівщини

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54

Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12

Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14

З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини