Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 09:38:35

Гороскоп на наступний тиждень

18.03.2012   13:11Агенцiя

Первый день недели пройдёт под влиянием расходящегося соединения ретроградного Меркурия с Ураном, напоминающего о необходимости приведения в порядок сложных партнёрских отношений и завершении прежних деловых обязательств. Действовать нужно быстро и решительно, чтобы лишние проблемы не помешали двигаться дальше.

Общий фон в биосфере, несмотря на отсутствие сильного негатива, будет оставаться несколько напряженным. Ретроградность Марса и Меркурия, знаковое новолуние в четверг, а также второстепенные, но напряженные аспекты между Солнцем и Венерой, Ураном и Меркурием, - указывают на проблемы, связанные с самочувствием и вниманием, заторможенностью, раздражительностью. В эти дни в любых отношениях необходимо проявлять сдержанность и предупредительность, поскольку любые конфликты ведут хоть и к незначительным, но чувствительным финансовым потерям.

Завершится неделя соединением Солнца с Ураном, которое для разных людей будет иметь различное значение: одним оно может принести неожиданные разочарования в надёжности друзей и единомышленников, зато другим даст шанс в ближайшее время сделать сильный положительный рывок в карьере и бизнесе.

Овен. Не випробовуйте долю на початку тижня. Проявiть максимум уваги й концентрації — тiльки тодi вам удасться вирiшити дiловi питання. У вихiднi зосередьтеся на спілкуванні з друзями i рiднею.

Телець. Щоб покращити фiнансове становище, доведеться знайти додаткову роботу. У цьому вам допоможуть давні знайомi. Для вирiшення дiлових питань сприятлива перша половина тижня.

Близнюки. Вам властива дивовижна впертiсть, але iнодi варто i поступатися. Щоб досягти бажаних результатiв, доведеться добре попрацювати. Радiснi моменти роздiлiть iз вiдвертими друзями.

Рак. Вам захочеться щось змiнити у своєму життi, i краще буде, якщо це стосуватиметься дiлових питань. В особистому житті теж можливі повороти. Це залежить від того, якiй компанiї надати перевагу.

Лев. Не рвiться у бiй, ви тiльки виграєте, якщо перечекаєте і заздалегiдь заплануєте тактику дiй. Наприкiнцi тижня ви вiдчуєте, що втомилися вiд багатьох людей. Варто побути на самотi.

Діва. Ваша наполегливiсть допоможе в укладаннi нових угод. Щоб налагодити стосунки з колегами, доведеться пiти на поступки. Наприкiнцi тижня ви можете отримати грошову винагороду.

Терези. Тиждень сприятливий для закiнчення давнiх проектiв, благоустрою житла. У роботi придiляйте увагу найменшим дрiбницям. Якщо зважитеся кудись поїхати, добре продумайте маршрут і безпеку.

Скорпіон. Перша половина тижня нагадає про себе невиконаними домашнiми справами, тож доведеться вiдкласти розваги на потiм. Ви чудово вмiєте допомагати друзям, але не забувайте про власнi iнтереси.

Стрілець. Перед вами постане фiнансове питання, доведеться шукати додатковi джерела прибуткiв. Вам вдасться здiйснити задумане, якщо підете на ризик. Тоді результати перевищать вашi очiкування.

Козеріг. У вас з’явиться привiд вiдчути себе улюбленцем фортуни, бiльшiсть справ ви вирiшите легко i просто. Але розслаблятися не варто, начальство обов’язково нагадає про незавершенi службовi справи.

Водолій. Якщо не хочете потрапити в неприємну ситуацiю, прислухайтеся до iнтуїцiї. Уникайте сумнiвних оборудок i пропозицiй. Тиждень буде доволi нервовим і напруженим, тож запасiться терпiнням.

Риби. Девiз цього тижня — продовжуй почате. Перед вами широке поле дiяльностi, вiд вас залежатиме доля ваших колег. Незайвою буде стороння допомога. Будьте обережнi з побутовими приладами.

Інша версія:

ОВНИ, ви на порозі прогресивної внутрішньої трансформації. Бажання втекти від життєвих проблем, побути наодинці з собою, покаятися в допущених помилках є нормальним. Підводьте підсумки, переосмислюйте, спокутуйте провини перед тими, кого образили, інакше вони перетворяться на підступних ворогів або хвороби ув'язнять вас і примусять стражданнями повернути зло, заподіяне по легковажності іншим. Нехай совість стане виховним батогом, а благородство внутрішніх поривів з метою зробити світ досконалішим --медовим пряником.

ТЕЛЬЦІ, ви любимі, бажані і майже святі! Харизматичність яскраво палає, осяваючи шлях до мети, завойовуючи симпатії людей, посилючи рейтинг популярності у соціумі. Все, що запланували, має блискучі шанси на реалізацію. Якщо опинилися в полоні таємного роману –щиро кохайтеся, тут ви кармічний боржник перед обранцем, тож до 14 квітня маєте розплатитися й надолужити в турботах та піклуваннях свої прогалини. Це стосується й клопотів про дітей. Вирішення сімейних, житлових, побутових питань переходить в таємну стадію, законспіруйтеся, бо тут чим тихіше їхатимете, тим далі будете. На службі завзято тягніть воза, бо тут вам долею визначено до жовтня трудитися набагато більше за інших, що згодом повернеться сторицею.

БЛИЗНЯТА, події останніх часів в професійній сфері є доленосними, тут ви сягнули піку розвитку, як фахівець, реалізувавши творче покликання. А коли щось не так -- не нарікайте, а шукайте стежку до улюбленої роботи, куди можна, інвестувати природній дар, побудувати карєру й гарно заробити. На щастя, закулісне життя склається блискуче, тихо радійте та просувайте власні інтереси, але не егоїстично, а в парі, самостійність –це ганьба, а ось коли ви створили міцний гармонійний союз (шлюбний, діловий) --це грандіозний успіх, разом гори зрушите з місця! На дружніх теренах стартує етап, реставрації товаристських взаємин одночасно з поповненням дружніх лав новими побратимами.

РАКИ, модернізація застарілих ідеалів, переконань йде повним ходом, ви стали мудрішими й майже сформувати нову індивідуальну філософію буття: те, що хвилювало вчора, відходить в небуття, звільняюси місце новим поглядам, захопленням заради прогресу майбутнього. На чільне місце виходить фахова діяльність, тут ось-ось розпочнеться нова точка відліку, карєрне сходження зненацька отримає стимулючий ривок…тому сконцентруйте сили для потужного стрибка. Якщо в домашніх стінах почуваєтеся нещасними, не бунтуйте, а смиренно терпіть, тут ви проходите 2-х річний випробувальний іспит до жовтня.

ЛЕВИ, укріплюйте партнерські узи любовю, турботливістю, милосердям, задовольняйте ненаситні бажання (для вас святі!) половинки, неодмінно проявляючи матеріальні знаки уваги (бо тут ви кармічний боржник до 14 квітня), аби зберегти імідж ідеала. На фаховому небосхилі сяє сонце удачі, тому коли зуміли гармонійно вписатися в ділову команду, мерщій втілюйте творчі плани і рухайтеся на карєрний олімп! А оскільки все найкраще бачиться здалеку, є сенс відправитися в мандрівку чи відрядження, завязати партнерські стосунки в далеких краях, інших регіонах. Там вас сприйматимуть з високим авторитетом.

ДІВИ, на горизонті випливає жаданий любовний Еверест, плекайте в душі поблажливість, чуйність, толерантність, тоді закладете міцний фундамент ділових та шлюбних взаємин (на майбутній рік), узявши в попутники гідних людей, реалізуєте соціальні устремління. Не прагніть до самостійності -- ліпше в колективі, тут здатні впливати на конфліктні ситації й обертати їх на власну користь. Реалізація чужих бажань надзвичайно залежить від особистих дій: просять –дайте, не збіднієте –розплатитеся з кармічними боргами (з січня до 14 квітня), це стосується як матеріальних так і сердечних, сексуальних, душевних, фізичних енергоресурсів.

ТЕРЕЗИ, перед вами широкий фронт роботи, де потрібно трудитися злагоджено, підтримуючи теплий мікроклімат в колективі, оперативно упроваджувати модернові технології та творчі ідеї. Керівництво чекає від вас продуктивних результатів, де слід вчитися на ходу, надолужуючи пропуски в знаннях та розвивати психологізм натури. Подружній союз скріплюйте любовю та злагодою, шлюбні супутники готові реабілітовувати себе, виправити промахи, адже чого гріха таїти --мають рильце в пушку. Розлучатися чи далі крокувати разом… питання стане руба, тому згарячу не промахніться, щастя майбутнього залежить від обраної вами пари.

СКОРПІОНИ, якщо шеф вам симпатизує, а обрана професія стала Музою –це чудово, тоді реалізація професійних амбіцій пройде блискуче. Творіть, кохайтеся, життя це гра, де ви як режисер та актор здатні проявити феноменальні таланти і ощасливити інших. Тоді й здоровя поліпшиться, тут намічаються позитивні зрушення, болячки повтікають, головне не цуратися нових завдань та повноважень, якими вас навантажать на службі (це припис долі) й берегти вірність благовірним, втім вони такі чарівні та презентабельні, що затьмарили собою всіх, хто міг скласти любовну конкуренцію!

СТРІЛЬЦІ, наводьте лад в сімейних пенатах, залатайте дірки в психологічній аурі родини. Попереду грандіозний творчий бум, де вам відведено роль феноменального митця, поєднавши яку з високою службовою відповідальністю зможете продемонструвати золоту кадрову цінність. Дарма, що ріст по карєрній вертикалі заблоковано (з кармічних причин до 14 квітня), зате як спеціаліст широкого профілю ви незамінний -- майстер на всі руки, за що дорого платять… Увага осиротілим серцем: ваше любовне судно помандрує під життєдайним вітром екстравагантних романтичних захоплень.

КОЗОРОГИ, життя перетворилося для вас на школу, що вчить на різноманітних ситуаціях розуму, примушуючи працювати мізки у високому інтелектуальному тонусі. Ви інтуїтивно в потрібний момент підключаєтеся до інформаційного поля Всесвіту й черпаєте належні знання, що зміцнює упевненість в собі, сприяє досконалості. Модернізуйте коло знайомих і мерщій влаштовуйте особисте буття (Богиня кохання вас пестує до 3 квітня), а під рідним дахом стартують приємні події з осяйною перспективою на майбутнє.

ВОДОЛІЇ, визначайтеся з діловими пропозиціями та життєвими приорітетами, що ви хочете, аби існувати повнокровним буттям? Щоб згармонізувати бажання та можливості, залучайте шлюбних обранців, єднайтеся з діловими союзниками, їх ентузіазм стане найкращим помічником для реалізації задумів та збагачення. В родині наступає щаслива ідилія, інвестуйте туди свої сердечні та матеріальні капітали і раюйте! А ось працелюбам слід бути фахово «підкованими», тримати руку на інформаційному пульсі, йти в ногу з науковим прогресом, і більше контактувати з грамотними людьми, всебічна обізнаність є запорукою духовного розвитку і карєрної стабільності.

РИБИ, зачаровують яскравістю, магнітом приваблюючи публіку, де чимало впливових персон, які радо вам посприяють у всьому. Презентуйте себе, внутрішнє бажання стати найкращими, йти попереду є не капризом вискочки, а цілком нормальним. І зобов'язує бути в прекрасній формі, тримати імідж на висоті. Позбавляйтеся від поганих звичок, відновіть по моді гардероб, зачіску. Зовнішній вигляд -- це візитна картка. З бажаннями боріться, то кармічна війна (до 14 квітня ), а на матеріальних теренах очікуйте приємних сюрпризів, якщо надійдуть ділові пропозиції слід неодмінно ними скористатися!

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:37

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території Чернігівської області за період з 8:00 02 грудня по 8:00 03 грудня 2021 року

На мосту через Снов поблизу Сновська триває капітальний ремонт

На мосту через Снов поблизу Сновська триває капітальний ремонт 07:36

Біля міста Сновськ на трасі Р-83 Славутич - Любеч - Ріпки - /М-01/ - Городня - /Н-28/ - Сновськ - Корюківка - Семенівка - Костобобрів - Чайкине - /Н-27/ міст через річку Снов в процесі капітального оновлення.

У Чернігові з’ясовували причину відмови РФ визнати Голодомор геноцидом

У Чернігові з’ясовували причину відмови РФ визнати Голодомор геноцидом 07:31

«Чому Російська Федерація категорично заперечує, що Голодомор 1932-1933 років в Україні – геноцид?», — під такою назвою напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні в Чернігівському обласному молодіжному центрі проведено онлайн-гутірку.

Чи комунікують депутатські фракції Чернігівської міської ради з чернігівцями у міжвиборчий період?

Чи комунікують депутатські фракції Чернігівської міської ради з чернігівцями у міжвиборчий період? 07:29

Представники «Агенції міських ініціатив» в межах кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» вирішили з’ясувати, як відбувалася комунікація депутатів та депутатських фракцій Чернігівської міської ради з жителями міста.

Понад 26 млн грн отримали від НСЗУ лікарні Чернігівщини за лікування COVID-19 у ІІІ кварталі 2021 року

Понад 26 млн грн отримали від НСЗУ лікарні Чернігівщини за лікування COVID-19 у ІІІ кварталі 2021 року 07:26

Лікування пацієнтів з COVID-19 оплачує Національна служба здоров’я. Для пацієнта медична допомога у стаціонарі безоплатна.