Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 13:51:29

Чернігівські школярі провели осінні канікули дуже цікаво й корисно

05.11.2015   12:40Агенцiя

Неймовірно цікаво провели осінні канікули гуртківці Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю.

Група вихованців Центру під керівництвом Владислава Кириченка, Дмитра Житника та Івана Руденка здійснили подорож І ступеню складності по Карпатах (урочище Козьмещик — полонина Скопеско). Під час подорожі був здійснений підйом на найвищу точку України — гору Говерлу (2061 м). Чудова погода та неперевершені краєвиди Українських Карпат надовго запам’ятаються гуртківцям.

Заключним акордом відпочинку чернігівської групи були прогулянки чудовим Львовом.

Незвичайно повчальною виявилась одноденна подорож учнів туристсько-краєзнавчого гуртка (керівник Надія Чучвага) та гуртка пішохідного туризму (керівник Євген Ганжук) в кількості 22-х чоловік, на конеферму в селі Вікторівка Чернігівського району.

Гуртківці дізнались багато цікавого з підготовки спортивних коней до змагань, з тим, як треба за ними доглядати. А також ознайомились з елементами джиготовки (скачка на коні, під час якої вершник виконує гімнастичні і акробатичні вправи, військово-прикладний вид кінного спорту), які показали працівники конеферми.

А найцікавішим було те, що всі учасники подорожі змогли проїхати на конях верхи.

Також цікавим виявився триденний пішохідний похід вихованців гуртка пішохідного туризму (керівник Олена Антипенко) по Чернігівському р-ну Чернігівської області за маршрутом: м. Чернігів - с. Скорінець - с. Ладинка – база відпочинку «Вчитель» (р. Десна) – с. Друцьке – с. Скорінець – м. Чернігів, з радіальним виходом: база «Вчитель» - старуха р. Десни – с. Ладинка – база «Вчитель».

Юні туристи продовжують освоювати базу «Вчитель». Впорядковують територію, облагороджують місця для ночівель в наметових таборах.

Всього пішки юні туристи пройшли 34 км.

А останніми теплими, яскравими жовтневими днями батьківський актив спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов разом з міським Центром туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю провели відкриту особисто-командну Першість школи зі спортивного орієнтування.

Спортивне орієнтування – це молодий вид спорту в Україні, який в єднанні з природою виховує у дитини патріотизм та любов до свого міста, краю та України. Тому не випадково, що місцем проведення змагань стала територія історико-краєзнавчого заповідника «Вал». Змагання проводились серед молодших школярів 4 – 7 класів та їх батьків, в яких взяли участь понад 70 чоловік.

Переможцями в своїх вікових групах стали: Ч, Ж – новачки, відповідно Костянтин Сидоренко та Катерина Гончар; Ч, Ж – 10 - Тарас Слюсаренко та Марія Коваль; Ч, Ж – 12 – Дмитро Шпак, Анастасія Нестерук; серед батьків Валентин Каленіченко та Юлія Рудовська.

Всі учасники змагань отримали солодкі нагороди від батьківського активу, який очолили Оксана Понамаренко та Оксана Зільбович.
 

Останні новини Чернігівщини

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.

 У службі зайнятості запроваджують нову модель надання послуг

У службі зайнятості запроваджують нову модель надання послуг 13:01

Задля покращання сервісного обслуговування шукачів роботи і роботодавців службу зайнятості модернізують.Наступного року в її діяльності очікується чимало змін. Про те, які новації буде впроваджено та як зміниться робота фахівців служби зайнятості, йшлося на дводенному семінарі-навчанні, що проходить 7-8 грудня в Чернігівському обласному центрі зайнятості.

Про стан проїзду на ранок 8 грудня та зняття обмежень на дорозі Н-27

Про стан проїзду на ранок 8 грудня та зняття обмежень на дорозі Н-27 12:55

Минулої доби 7 грудня по області з вечора спостерігались опади у вигляді мокрого снігу. Для розчистки та обробки покриття протиожеледними матеріалами з ночі до ранку 8 грудня було задіяно: - 60 механізмів; - 69 працівників дорожніх організацій.

Щодо орендної плати за землю при переході права власності на нерухоме майно, розташованого на орендованій попереднім власником такого майна земельній ділянці

Щодо орендної плати за землю при переході права власності на нерухоме майно, розташованого на орендованій попереднім власником такого майна земельній ділянці 12:50

Земельним кодексом України (далі – ЗКУ) та Законом України «Про оренду землі» (далі – Закон) визначено, що у разі набуття права власності на об’єкт нерухомого майна (жилий будинок (крім багатоквартирного), іншу будівлю або споруду), об’єкт незавершеного будівництва, розміщений на земельній ділянці, що перебуває в оренді у попереднього власника, до набувача одночасно переходить право оренди земельної ділянки, на якій розміщений такий об’єкт, в обсязі та на умовах, встановлених для попереднього власника такого об’єкта (част. 3 ст.120 ЗКУ, част.3 ст.7 Закону).

Робота, про яку мріяла…

Робота, про яку мріяла… 12:47

Знайомтеся, це – медична сестра сільської школи Вікторія Ніколенко. За фахом – фельдшерка, проживає в Чернігові й до своїх маленьких і старших пацієнтів приїздить у Киїнку з міста.