Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 21:52:23

Підсумки оздоровчої кампанії 2015 року

02.11.2015   14:57Агенцiя

Про те, як та де відпочивали і оздоровлювалися діти шкільного віку, говорили сьогодні на брифінгу в облдержадміністрації.

Підсумки оздоровчої кампанії поточного року озвучила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш. Наразі в області проживає понад 96 тисяч дітей зазначеного віку, більше половини з них було забезпечено оздоровленням та відпочинком.

— Основна увага, звичайно, була прикута до дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, — зазначила спікер. — Таким чином у дитячих таборах різної форми побувало майже 99% дітей-сиріт, та дітей  позбавлених батьківського піклування. Охоплена значна частина дітей з багатодітних та малозабезпечених родин. Відпочинкові та оздоровчі послуги надавалися дітям внутрішньо переміщених осіб та дітям учасників АТО.

Влітку цього року в області працювало 23 заклади оздоровлення, 469 таборів з денним перебуванням, одне наметове містечко. Відкрив свої двері для школярів і новостворений заклад позашкільної освіти «Юний турист» в селі Количівка Чернігівського району.

Однак, через проблеми з фінансуванням 4 оздоровчі заклади приватної форми власності не змогли прийняти відпочиваючих.

Варто зазначити, що більше чотирьохсот дітей відпочивали закордоном, значна кількість побувала на морі (Миколаївська, Одеська області).

Загалом на оздоровлення та відпочинок дітей використано майже 37 мільйонів гривень. Переважна більшість яких з обласного та місцевого бюджетів, решта — залучені кошти.

На  проживання та харчування однієї дитини на один день у таборі в межах області витрачено від 110 гривень.
 
Як зазначила Ніна Лемеш, про відпочинково-оздоровчий період 2016 року говорити поки зарано. Адже варто затвердити необхідну Програму, проект якої уже створено.
 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.