Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 14:55:40

Визначено вміст забруднюючих речовин у повітрі обласного центру

29.09.2015   10:42

В рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014 - 2020 роки лабораторією комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова» здійснено визначення вмісту забруднюючих речовин у атмосферному повітрі міста Чернігів.

Визначення концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі обласного центру здійснювалося в місцях найбільш імовірного забруднення, в першу чергу, викидами автомобільного транспорту на вміст: оксиду вуглецю, діоксиду азоту, діоксиду сірки та пилу, а саме: перехрестя вул. Щорса - Толстого, вул. 1 Травня і вул. генерала Бєлова, вул. Рокосовського – Доценка, вул. Київська – Горького, біля Головпоштампу, біля Красного мосту, на Красній площі, біля підніжжя Болдиної гори, вул. Стахановців, вул. Незалежності.

За результатами досліджень, що були здійснені в період з 23 липня по 18 серпня 2015 року, перевищень гранично допустимих концентрацій не зафіксовано.

Підвищена концентрація діоксиду сірки в жовтні 2014 року на перехресті вул. 1 Травня і вул. генерала Бєлова та на Красній площі на рівні 1 – 1,7 рівнів гранично допустимих концентрацій цього разу не підтвердилася.

Визначено, що найменш забрудненим є повітря по вулицях Стахановців та Шевченка (біля Красного мосту).

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини