Майстер-клас з декупажу пройшов у “Шарлотці”
Сьогодні у цій популярній кавярні Чернігова було людно. І були тут не лише ті, хто хотів поласувати ранковим круасаном з кавою або сніданком. Тут сьогодні творили диво: перетворювали звичайний білий посуд на витвори мистецтва за допомогою доволі простих речей. Наприклад, таких як звичайна кольорова серветка, клей та фен.
Такий собі майстер-клас з декупажу (аплакації) організувала для журналістів компанія “Віват, канцелярія!”.
– Це захід для представників ЗМІ, де отримуючи інформацію, можна навчитися чомусь новому та дізнатися цікаві способи оздоблення речей, а, отже, і такий собі подарунок для жінок напередодні свята 8 березня, – повідомила відповідальна за зв’язки з пресою Тетяна Пекур.
Всі, хто зібрався цього ранку на майстер-клас, отримали багато позитивних емоцій та гарних вражень, а також звичайну керамічну чашку, яку і перетворювали на справжнісінький шедевр. Можна було проконсультуватися з майстрами декупажу та забрати прикрашену власноруч чашку на пам’ять.
А яка ж кав'ярня без смачних тістечок, кави та чаю? Величезний торт “Наполеон” з нагоди жіночого свята став подарунком новоствореним майстриням декупажу.
Після майстер-класу та смачного пирога з чаєм та кавою, журналістів запросили на виставку до одного з магазинів “Віват Канцелярії”. Всіх охочих на вулиці вже чекав мікроавтобус Месредес та декілька автомобілів Ланос.
В магазині можна було подивитися і на інші вироби, виготовлені руками майстринь магазину: прикраси з полімерної глини, вітраж, декорування одягу та інше. Всіх цікавило питання як навчитися та де? Виявляється на базі магазину проводяться такі майстер-класи. На сьогодні вже відбулося два безкоштовних уроки для всіх зацікавлених. А у майбутньому планується зробити такі уроки доступними он-лайн та в соціальних мережах.
Рибак Вероніка
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression