Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 11:20:09

Гороскоп на наступний тиждень

04.03.2012   10:12Агенцiя

Залишок напруги вихідних днів швидко піде на спад у перший же день тижня, після з'єднання Меркурія з Ураном, що підводить досить несподіваний підсумок напруженням виборних пристрастей. А Венера, що входить в знак Тельця почне надавати свою доброчинну енергію на рівні відносин, контактів і суджень, формуючи сприятливий аспект з Нептуном.

З середини тижня загальний позитивний фон в біосфері буде підкріплений сприятливим аспектом двох далеких планет - Юпітера і Плутона, в результаті чого буде відбуватися стабілізація і відновлення соціальних та політичних процесів, допомагаючи усвідомленню фундаментальних і оптимальних принципів суспільного устрою, прояву колективної громадської свідомості.
Якщо не вважати короткочасних стрибків напруги в середу під час повного місяця, то до завершення тижня нас очікують в цілому спокійні і вдалі дні.

Овен. Пливiть за течiєю, не робiть рiзких рухiв, iнакше ризикуєте потрапити в неприємну ситуацiю. Ваша стихiя — буденнi справи. Вихiднi краще провести у рiднiй гаванi, послухати приємну музику.

Телець. Ви легко i безтурботно вирiшите будь–якi питання, познайомитеся з потрiбними людьми, зумiєте опинитися в потрiбний момент у потрiбному мiсцi. Наприкiнцi тижня вiдвiдайте родичiв.

Близнюки. Бiльше уваги придiлiть домашнiм справам, щоб дiти вiдчули вашу турботу, а оселя стала кращою i затишнiшою. У четвер–п’ятницю з’явиться можливiсть проявити свої таланти.

Рак. Напередоднi свята у вас з’являться додатковi справи, якi термiново доведеться вирiшувати. Зараз усi козирi у ваших руках, головне — правильно їх використати.

Лев. Сконцентруйтеся на роботi. Зараз ви вибухонебезпечнi, оточуючим можуть дорого коштувати докори на вашу адресу. На цьому тижнi не варто приймати важливих рiшень.

Діва. Ваша тактовнiсть допоможе уникнути конфлiктiв. Останнiм часом вам довелося багато працювати, тому святковi днi присвятiть вiдпочинку, влаштуйте вечiрку для друзiв i родичiв.

Терези. Вас чекає тернистий шлях, перша половина тижня буде сповнена випробовувань. Але вже до кiнця тижня ви зможете подолати бiг iз перепонами. Вдалими будуть переговори з керiвництвом.

Скорпіон. Великому кораблю — велике плавання, вас чекає удача у спiльних проектах iз партнерами. Однак будьте готовi до неочiкуваностей. Субота i недiля — чудовий час для вечiрок iз друзями.

Стрілець. Вашi стосунки з начальством можуть погiршитися, причина цьому — плiтки та iнтриги колег. У вас з’явиться хороша зброя — iнтуїцiя, вона пiдкаже, як дiяти в таких ситуацiях.

Козеріг. Вашi новi проекти та оригiнальнi iдеї отримають «зелене свiтло», узагалi на цьому тижнi ви будете в центрi уваги. На свята запросiть рiдних i зробiть їм сюрприз.

Водолій. Зараз у вас скрутне становище, тож вiдмовтеся вiд зайвих речей i покупок. Наприкiнцi тижня у вас з’явиться шанс проявити себе, але не поспiшайте експериментувати з iмiджем.

Риби. Ви триматимете оборону, до будь–яких справ треба пiдходити серйозно, зваживши i матерiальнi можливостi. Святковi днi пройдуть у компанiї друзiв. Несподiвано ви отримаєте приємнi новини.

Інша версія:

ОВНИ, життя наповнене кармічними сюжетами, відчувається дефіцит енергетичних сил. Правильно організуйте працю та відпочинок, аби підтримувати в гармонії фізичне, психічне здоров'я, активізуючи душевний самоаналіз. Хоча трудовий фронт вимагає невтомного ентузіазму, перевтомлюватися протипоказано, амплітуда дій «працюю-відпочиваю» має бути чітко відлагодженою. Укріплюйте ділові та шлюбні узи, ці союзи тримаються на цементі відповідальності та прагматизму.

ТЕЛЬЦІ підійшли до межі, коли любовний камертон слід налаштувати на новий лад, вдихнути свіжий чуттєвий імпульс у взаємини. Дайте шанс обранцю проявити себе з найкращого боку, не обрізаючи йому крила догматичними моралями. Ви чарівні, харизматичні і якщо є спільна ціль –це чудово, завзято прямуйте до неї, обмінюючись досвідом, допомагаючи один одному, реалізуючи спільні інтереси. На службі демонструйте високу відповідальність і смиренно, як віл, тягніть лямку обовязків.Так треба за наказом долі до жовтня!

БЛИЗНЮКИ, довкола наелектризована атмосфера, що заважає ухвалювати правильні рішення, самореалізовуватися на карєрних теренах. Сімейні, побутові проблеми каменем висять на шиї, удома туга, особисте життя зайшло в безвихідь, вимагаючи кардинального перегляду. Не падайте духом, успішний вихід завжди є: вдома слухайтеся благовірних, дозовано навантажуючи їх роботою, інакше згасне любовний запал, а на роботі тисніть на професійні педалі, тут потрібен творчий підхід, мистецтво психолога і мобільна реакція на непередбачувані накази керівництва.

РАКИ, перегляньте і удоскональте власну філософію буття, постарайтеся збагнути існинний сенс персональної місії на цій Землі. Навіщо і ради кого ви живете, вчитеся, страждаєте, трудитеся?.. До якого ідеалу прагнете? Поміркуйте над власними вчинками (праведними, гріховними) і зробіть висновки, аби стати мудрішими, прозорливішими, зрозуміти, що кожна людина -- дитя Боже і жоден волосок не впаде з її голови без дозволу Зверху. Під сімейним дахом незатишно, тут триває кармічна 2-х річна смуга до жовтня, вимагаючи жертовного ставлення до вимог та фокусів домочадців.

ЛЕВИ, шанси зійти з обранцем на олімп Божественної Любові, високі, але чи зможете там утриматися, «зафіксуватися» в блаженному танці під мелодію Небесної гармонії?... Звісно так, але при умові, максимальної самовіддачі, тут нічого не слід жаліти: ні серця, ні тіла, ні гаманця, до речі матеріальні знаки уваги цінуватимуться дуже високо, оскільки ви кармічний боржник перед улюбленою половинкою. Прояви паталогічної «економності» (насправді скупості) та егоїзму підлягають з січня до 14 квітня тотальному викоріненню!

ДІВИ, стосунки з навколишнім світом сягнуть кульмінації, не перетворіться на агресора, спокуса діяти за принципом: розділяй і владарюй дуже висока, проте несе фатальні руйнації… Гармонійно вписуйтеся у вимоги реальності та йдіть в ногу з діловими, шлюбними партнерами, а головне позбавляйтеся від згубних звичок, завищених претензій, догматизму, адже ці вади -- гальмо розвитку. І не перетворіться в гонитві за аскетизмом та дбайливістю на скупердягу, у якого й торішнього снігу не виклянчиш, щедрі реверанси все-таки мають прикрашати ваш імідж.

ТЕРЕЗИ, тиждень наповнений кармічними сценаріями, відчуття, що ви «випали» із нинішньої реальності -- не плід хворобливих фантазій, насправді дається шанс по іншому прожити якісь давні проблемні ситуації, але в новому варіанті з метою виправлення допущених помилок… Зрештою, аби знову не збочити, нагрішивши, рятівною мотивацією—світлом у віконці стане службова сфера і творче виконання доручених обовязків. Карєрне сходження нині отримає динамічний поштовх.

СКОРПІОНИ, шеф вам більш ніж симпатизує, оволодіти його серцем, штовхнути в обійми пристрасті труднощів не складе, а ось щодо матеріальних привілеїв, з властивим вам раціоналізмом, планів не будуйте. Роман з практичним прицілом приречений на провал. Розважайтеся, ловіть емоційний кайф від життя, дивуйте коханих приємними сюрпризами, ваш шлюб до червня є благословенним, тому скакати в гречку сенсу немає -- там нічого захоплюючого не знайдете, благовірні поза конкуренцією і затьмарили все!

СТРІЛЬЦІ, якщо забути про роботу, перебувати поряд з вами – райська насолода, де панує ніжність, романтичне тепло, затишок, однак ледарювати протипоказано, треба працювати та заробляти гроші. Втім карєрний «ліфт» вверх давно зупинився, а професійна сфера стала мішенню нещадного артобстрілу, тут (як і в дружній сфері) відбуваються події з кармічним підтекстом коли начальство занудливо терзатиме за дрібні фахові промахи та даватиме стусанів за недисциплінованість. Використання дружніх уз з меркантильною метою недоцільне, тому коли намітили просити давнього друга про поміч –сім раз відмірте –один відріжте… Якщо опинитеся в аналогічній ролі -- вам навпаки, слід піти приятелям назустріч без зволікань.

КОЗОРОГИ, не смійте нікого критикувати, «промивати мізки», від того словесного напуття віє заземленим консерватизмом. Нині ВУЗ --саме життя, що дає грамотні уроки (де ви сам собі учень і наставник), виховати з вас витонченого психолога, навчитися підбирати ключ до душ людей, легко знайомитися, спілкуватися, всесторонньо пізнати закони буття. Якщо прагнете утриматися на карєрному плаву, станьте благочестивими, поставивши духовні цінності на п'єдестал, і відключіть лічильник меркантильності!

ВОДОЛІЇ, плекайте в серці жертовність та милосердя, тоді там розквіте духовний сад, карєра піде вгору, ви станете любими і бажаними. Таємним недругам не мстіть, випалюйте з себе розжареним залізом заздрість, руйнівні схильності, нехай чуже багатство вас не цікавить, це заборонена зона. Якщо вам хтось винен чи зобовязаний й нехтує виплачувати борги (моральні, матеріальні), не зліться, так треба з кармічних приичн (до 14 квітня). Прагніть більше навчиитися, надолужити фахові прогалини та запозичити досвіду у конкурентів. Від цього залежить ваша майстерність і прибутки.

РИБИ, ви перейшли на новий виток духовної еволюції, де намагання позбутися поганих звичок та змінити себе на краще, стати впливовими, сильними, презентабельними є цілком нормальним. Однак на легкий приз у долі не розраховуйте, доведеться гарно позмагатися… Вас оточують агресивні та меркантильні суперники з кармічного минулого, конфронтація з ними до 14 квітня вимотуватиме колосальні сили. На «халявні» гроші теж не розраховуйте, нині дасться лише те, що заслужили, долею запрограмовано до жовтня отримувати тільки еквівалент вкладеного!

 

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.