Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 23:53:53

На водноспортивній базі відбулися різноманітні оздоровчі заходи

10.08.2015   09:55

Протягом декількох тижнів обласний осередок НОК України разом з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», дирекцією та вихованцями КДЮСШ №1 управління освіти міської ради, провели на водноспортивній базі різноманітні оздоровчі заходи.

Поштовхом для цього стали олімпійські дні на березі Десни для обдарованої учнівської молоді Чернігівщини, де кращі юні історики, знавці іноземних мов з різних куточків нашого краю з великим задоволенням змагалися на човнах «Дракон», пізнавали ази пляжного волейболу, взяли участь у веселих естафетах. Кульмінацією кожного заходу стали перетягування канату та смачний фірмовий обід від організаторів змагань у польових умовах.

Наступними учасниками своєрідних днів здоров’я стали діти з особливими потребами, які змагалися та відпочивали разом зі своїми батьками та вихователями. Особливістю цих заходів стали підняття державного прапору та внесення олімпійського вогню, спілкування впродовж дня з провідними олімпійцями Андрієм Дериземлею, Ніною Лемеш та Ольгою Коробкою.

5 серпня в олімпійському дні, що проходив за аналогічною програмою, активну участь взяли вихованці дитячого оздоровчого табору «Барвінок» для дітей сиріт. Діти протягом двох годин під керівництвом Сергія Романчука опановували техніку веслування на екзотичних «Драконах», разом з волонтерами та працівниками міського центру «Спорт для всіх» зварили куліш, і з неймовірним азартом перетягували канат.

Черговий оздоровчий захід приурочений «проблемним» підліткам і носитиме назву «Відповідальність починається з мене». До речі, одним з організаторів заходу є їх «вихователі» - представники органів внутрішніх справ.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини