Єдиний в світі Театр КВН їде до Чернігова
Гарячі вихідні від "Укропа" тривають. Цієї суботи та неділі на чернігівців та гостей міста чекає гумористичний вікенд у компанії відомих команд КВН.
І все це під соусом чудової музики, динамічних колективів та цікавих конкурсів.
Отож, у суботу 17 липня о 19-й годині стартує ціле КВН-кабаре "Веселый песец". Його презентує глядачам єдиний в світі Театр КВНу ДДУ (Дніпропетровського державного університету), двічі фіналіст Вищої Ліги КВН, володар "Золотого" та "Срібного" Ківінів, Кубку Президента України. Що-що, а жартувати КВНщики вміють - вже понад 20 років колектив дарує публіці світлі емоції, радість та посмішку. Девіз вечора - тільки інтелігентний гумор та доброзичлива атмосфера. А розбавить свято гумору вокальні номери відомого дніпропетровського колективу, який працює у жанрі поп-класика - тріо "S-Klass".
В неділю 18 липня о 19 годині вечора в Чернігові за підтримки кандидата у народні депутати Геннадія Корбана відкриється Фестиваль гумору "Посмішки на Десні". Його учасники - кращі КВН-команди України - зі Львова, Чернігова, Києва, Кременчука, Дніпропетровська та Кривого Рогу.
Усі ці події чекають на вас у Місті майбутнього - на сцені біля набережної Стрижня біля РАЦСу. Приходьте, не пропустіть найцікавіше!
PR
Останні новини Чернігівщини
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).