Фейсбучний мікс до кави № 73
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету. Тож користувачі Фейсбуку 12-13 липня говорили про таке
- про нові слова:
- про вибори у Чернігові:
- про читання та любов до книг:
- про місто обласного значення та старі проблеми із відхожим місцем у центрі Новгород-Сіверського:
- про антисемітизм та перейменування сіл на Чернігівщині:
- про правила відбору мобілізованих для служби в армії:
- місцеві вибори "вже блізка":
- про вікно у Європу:
- про Правий сектор:
- рідну мову треба знати:
- про задоволення від гарної їжі:
- ппро передвиборчі обіцянки:
- якщо хтось десь щось роздає, то звичайно знайдуться ті, хто буде брати. За умовами оголошення роздача продуктових наборів проводиться для малозабезпечених та соціальнонезахищених верств населення:
- у Чернігові тепер є "Українське підпілля", точніше воно завжди було, але тепер є офіційна вивіска:
Бажаємо гарного настрою та вдалого дня!
До теми:
Останні новини Чернігівщини
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.