Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 20:13:26

Гороскоп на наступний тиждень

26.02.2012   11:09Агенцiя

Перші два дні тижня будуть відносно спокійні і сприятливі для розширення сфер ділового співробітництва та впливу, укладання довгострокових угод і союзів, організації професійних спільнот, виступів і рекламних компаній. При цьому, для подальшого успіху необхідно особливо ретельно продумувати і оформляти всі фінансові відносини, оскільки будь-яка неясність або залишена «на потім» дрібниця може сильно загальмувати практичну роботу.

Овен. Доведеться знову пройти вже знайомi ситуацiї. Краще не планувати нових справ. Найближчим часом удача буде не на вашому боцi. Ви зможете скористатися заслуженим авторитетом, але пізніше.

Телець. Уважнiше поставтеся до того, що давно збиралися зробити. Не випускайте можливостi розширити коло знайомих, надихнути всю команду на загальну справу, вам це легко вдасться.

Близнюки. Наприкiнцi тижня вам захочеться щось змiнити у життi. Не стримуйте себе. При цьому сконцентруйтеся на роботi, спробуйте налагодити добрi стосунки з керiвництвом.

Рак. У ці дні варто замислитися про дальші плани. Ставте перед собою конкретні цiлi i займайтеся важливими справами. Щоб зняти напругу, поговорiть iз близькою людиною.

Лев. Вам корисно буде провести час на самотi, оцiнити успiхи i поразки минулого мiсяця. На роботi ви вирiшите необхiднi питання і можете проявити себе з неочiкуваного боку, якщо заручитеся підтримкою колег.

Діва. У будь яких питаннях краще орiєнтуватися на власнi сили та iнтуїцiю. У вас буде чудова нагода вирiшити справи, якi давно вiдкладали. У суботу недiлю займiться вирішенням сімейних проблем.

Терези. До вас звернуться по поради i колеги, i друзi. Вас чекає удача у нових справах, але треба заздалегiдь усе прорахувати i зважити свої можливостi. Бiльше уваги придiляйте здоров’ю.

Скорпіон. Сконцентруйтеся на найважливiшому, а от розваги доведеться вiдкласти. Бiльше часу присвятiть роботi, налагодженню контактiв. У сiмейному колi висока вірогідність скандалів.

Стрілець. На початку тижня ви неодмiнно покажете всi свої талати i можливостi. Ваша чуйнiсть i турбота необхiднi близьким. Субота — найкращий час для свят i розваг.

Козеріг. Не забувайте про данi колись обiцянки. Не захоплюйтеся тiльки роботою — насолоджуйтеся i радiйте життю, влаштуйте свято, побалуйте себе чимось приємним.

Водолій. Зараз багато чого залежить вiд вашої iнiцiативи i сили волi, однак не варто вiдмовлятися i вiд пiдтримки колег. Смiливо починайте новi справи, берiть участь у всiх заходах. Ризик себе виправдає.

Риби. Почнiть тиждень iз вирiшення службових питань і пам’ятайте: спочатку — робота. Не варто нехтувати чужими порадами, бо, як кажуть, одна голова — добре, а двi — ще краще.

Інша версія:

ОВНИ, язик ваш ворог, закрийте рот на замок, зайвого не базікайте, обговорюйте тільки теми, що вас цікавлять, кожне слово має бути під контролем, бо те, що вилетіло горобцем, повернеться волом.

ТЕЛЬЦІ, ви яскраві, презентабельні, авторитетні, що дає блискучий шанс піднятися на вершину лідерства в дружньому колективі й верховодити там на свій лад. А ось у люблячих пар великий ризик стати жертвою чуттєвого альтруїзму, але чого не зробиш ради любовної ідилії?..

БЛИЗНЯТА, найпроблемніші епіцентри подій — дім і робота, де доведеться прикладати максимум зусиль, розриватися надвоє, аби скрізь встигнути: упорядкувати побут і творчо реалізуватися на службі. Плюс підтримувати високий фізичний тонус, вчасно "чистити пір'ячко", модно одягатися та гарно виглядати.

РАКИ, покрив ілюзій буде зірваний, ви несподівано прозрієте, пройшовши через муки самообману, розчарувань, і переконаєтеся, що не все золото, що блищить, не всім порадникам слід сліпо довіряти, а уміти самому відсортовувати зерна від плевел, не висловлюючи гірку правду.

ЛЕВИ, якщо ви відчули гостру потребу в іншій людині, і він поруч, але щось незриме заважає злитися воєдино, стати одним цілим — шукайте корінь нестикування в собі. Швидше за все, потрібно позбавитися від егоїстичних претензій, поганих звичок, завищених вимог, а потім налаштувати свій камертон на душевну хвилю обранця.

ДІВИ, ви рухаєтеся по конфліктній смузі, тому пристебніть ремені і дотримуйтеся правил безпеки в діловій співпраці, шлюбних відносинах, щонайменший промах — і кар'єрна аварія з фатальними наслідками неминуча. Врятує ваша дбайлива милосердно-дружня прихильність до людей і мобільна реакція на завдання начальства.

ТЕРЕЗИ, на вас лежить відповідальна місія по створенню благодатного мікроклімату в службовому колективі. Склоки, непорозуміння гасіть, пускаючи в хід свій харизматичний вплив. Де витонченим гумором, де красивим компліментом, похвалою загладжуйте гострі кути, підіймайте святковий настрій.

СКОРПІОНИ, якщо ви поставили за мету не кар'єрний статус, а втілення творчих фантазій — це чудово, музи до ваших послуг! Станете популярними, реалізуєтеся як професіонал, а укріпивши службову репутацію, заробите грошей.

СТРІЛЬЦІ, ви знаходитеся під перехресним вогнем сімейних, службових, шлюбних проблем, і пересидіти їх в окопі не сподівайтеся. Потрібно боротися, пускаючи в хід шарм чарівливості, блискучий інтелект і винахідливість; ваша сила в умінні прокласти крізь нетрі непорозумінь правильну стежку до душ людей.

КОЗОРОГИ, налагоджуйте відносини з близькими родичами не моральним напуттям, а щедрою самовіддачею духовних (матеріальних) енергоресурсів, увагою і чуйністю, домашні пенати — це любовний рай, насолоджуйтеся і не поганьте його егоїзмом, байдужістю.

ВОДОЛІЇ, якщо ви закохалися в роботу — це чудово! Розпочалася урожайна місячна фаза для кар’єрного розквіту, поліпшення матеріального стану, а без улюбленої роботи, яка має стати прибутковим джерелом, грошей не заробити.

РИБИ, якщо ви налаштовані йти в лобову атаку на прагматичну дійсність, де панують закони матеріальних інтересів, марно стараєтеся і зазнаєте фіаско. Таємні недруги, конкуренти легалізувалися і готові вас знищити, тому змініть стратегію дій, відступіть назад і укріпіть тили.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 30 нових випадків COVID-19

Виявлено 30 нових випадків COVID-19 19:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 травня в області зафіксовано 30 нових випадків COVID-19.

Потужний аналоговий передавач перекрив

Потужний аналоговий передавач перекрив "білі плями" телевізійного покриття у прикордонні Чернігівщині 18:58

Після дворічної перерви на Чернігівщині відновлено аналогове мовлення телеканалу "UA: Перший" на прикордонні у північно-східній частині області.

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську 16:54

Застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі», складання річного плану закупівель, питання організації закупівельної діяльності замовника та роботи в електронній системі закупівель розглядалися під час виїзного навчання «Правові та практичні здійснення публічних закупівель», яке проходило у Сновську.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи 16:36

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 17 травня в області щеплено першою та другою дозою 22224 людей.

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон 15:04

Із сучасним станом спортивного об’єкту, який планується капітально відремонтувати в громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво», ознайомилася перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко. З метою та завданнями проєкту, його доцільністю для життя громади її ознайомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.