Два тижні відпочинку у центрі Карпат: чернігівці поїхали на оздоровлення завдяки ініціативі Сергія Березенка
Чернігівські діти проведуть два незабутніх тижні у мальовничому санаторії «Верховина», розташованому посеред самісіньких Карпат на Івано-Франківщині.
Літнє оздоровлення та відпочинок 30 юних чернігівців став можливий завдяки сприянню Сергія Березенка. До Карпат відправились ті, хто сьогодні найбільше потребує уваги та опіки – діти з родин учасників АТО, з багатодітних сімей, обдаровані діти - учні Чернігівської дитячої музичної школи №1 ім. С.Вільконського, переможці різноманітних конкурсів. Аби відпочинок пройшов організовано та цікаво з дітьми до санаторію поїхали троє вихователів-методистів та медична сестра.
Комплекс «Верховина» розташований в центрі Карпат в однойменному селищі Верховина. Це - екологічно чистий район, який сприяє оздоровленню, відпочинку та активному туризму. За 200 метрів від комплексу протікає річка Чорний Черемош, чудово тут видно і найвищу точку України Говерлу – всього якихось 25 кілометрів. До послуг чернігівців комфортні умови проживання, дитячі та спортивні майданчики, чотириразове харчування, екскурсії до музеїв, піші прогулянки мальовничими Карпатами, розважальна програма та багато інших, цікавих речей.
Діти із задоволенням збиралися у поїздку, хоча й помітно хвилювалися, які і їхні батьки, адже багато з них вперше їдуть до табору. Утім усі без виключення були раді, що їм випала нагода поїхати до Карпат.
- Я дуже задоволена, що мої діти поїдуть на відпочинок до Карпат, - розповіла нам Олена. – У мене троє дітей, і всі вони мають можливість оздоровитися. Сама б я, звісно не «потягнула» путівки. Тому, дякую організаторам за цю поїздку.
- Нам зателефонували з музичної школи та запропонували поїздку до табору, - розповіла Світлана, яка відправила на відпочинок доньку Діану. – Ми звісно погодились. Раді, що випала така нагода, бо інакше, в цьому році ми б нікуди дитину не відправили.
Нагадаємо, що це далеко не перша поїздка юних чернігівців на відпочинок, за сприяння Сергія Березенка. Наші діти їздили до «Артеку», санаторії у Трускавці та Синьогорі.
Нещодавно група дітей вирушила на Волинь, аби відпочити на Шацьких озерах. За словами Сергія Березенка, його - мета оздоровити максимально можливу кількість чернігівських дітей.
Сана Бойко
PR
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.