Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 05:27:10

Дитячі майданчики повинні бути безпечними

06.07.2015   11:39Агенцiя

Ряд порушень у сфері благоустрою Чернігова виявили співробітники екологічної інспекції, обстежуючи прибудинкові території багатоповерхового житлового фонду обласного центру.

Прикро, що до переліку невпорядкованих потрапили об’єкти відпочинку та розвитку дітей. Так, у багатьох мікрорайонах дитячі каруселі, турніки, пісочниці, гойдалки, лавки, декоративні паркани знаходяться в несправному стані або, навіть, потребують демонтажу. Зайве нагадувати, що пошкоджені дитячі майданчики можуть становити небезпеку для дітей.

Як поінформував начальник екологічної інспекції Сергій Стринадко, з комунальними підприємствами вже проведено роз’яснювальну роботу та направлені листи із зазначенням об’єктів, котрі потребують їхньої уваги.

Керівник інспекції звертається до мешканців міста з проханням своєчасно інформувати комунальні служби при виявленні несправних об’єктів відпочинку, котрі можуть становити загрозу здоров’ю дітей і дорослих. Він також переконаний, що з метою запобігання вандалізму на дитячих і спортивних майданчиках батькам варто змалечку виховувати в дітях бережливе ставлення до спільного майна.

З пропозиціями, зауваженнями та побажаннями щодо благоустрою міських територій звертатися за адресою: м. Чернігів, просп. Перемоги, 63, тел. 67-28-25, або за телефоном «гарячої лінії»: 97-41-41.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини