Міжнародний молодіжний фестиваль "Молодість. Мир. Майбутнє" урочисто відкрили на Голубих озерах
Близько 400 представників молодіжних громадських організацій, творчої та активної молоді з районів та міст Чернігівської, Київської, Вінницької, Житомирської, Черкаської, Полтавської, Сумської областей, а також Білорусі з’їхались до с. Олешня Ріпкинського району, щоб обмінятися досвідом, змістовно поспілкуватись та довести — дружба не має кордонів.
![](/uploads/10058-m.jpg)
Ідея цьогорічного заходу, присвяченого Дню молоді — підвищення національного духу молоді та патріотичного виховання, створення можливостей для самореалізації і розкриття її творчого потенціалу.
— Вам, молодим, доводити, що ми, українці, — нація щирих, талановитих людей, які пропагують принципи добра та любові. Тож нехай дні молодіжного фестивалю будуть для вас насиченими різними чудовими подіями, новим досвідом, можливістю творчої реалізації, новими друзями, — наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, звертаючись до молоді. За дорученням голови облдержадміністрації, він побажав учасникам фестивалю нових звершень, здійснення мрій, миру і процвітання Україні та Білорусі.
Вітання від депутатського корпусу та громади області учасникам заходу передав голова обласної ради Микола Звєрєв. Він зокрема, зазначив, що Чернігівщина буде нести у майбутнє кращі традиції розвитку молодіжного руху, патріотизм українців та європейські цінності, адже регіон є щитом миру і надійності на кордоні трьох держав.
Цьогорічний фестиваль має надзвичайно актуальне гасло — «Молодість. Мир. Майбутнє», тож керівники делегацій, підтримуючи його, побажали не лише учасникам, а й усім українцям, молодості в душі, миру в серці та віри у майбутнє.
Представник білоруської делегації Світлана Ковшарова акцентувала, що Білорусь і України завжди були, є і будуть друзями. Вона висловила сподівання, що наступного року до заходу долучаться й інші області Республіки.
За задумом організаторів, молодіжний фестиваль проходитиме у форматі наметового таборування і триватиме до 21 червня.
Протягом чотирьох днів молоді люди матимуть змогу поспілкуватися, обговорити розвиток молодіжного руху, позмагатися, взяти участь у майстер-класах та гарно відпочити.
Програма фестивалю досить цікава і насичена та передбачає творчі зустрічі, Гоголівські читання, квести, туристичне багатоборство, конкурси національної кухні, проведення інструктажів із орієнтування та правил поведінки в екстремальних умовах, практичних занять із надання першої невідкладної допомоги та багато іншого.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.