Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 11:24:37

Фейсбучний мікс до кави № 57

15.06.2015   15:46Агенцiя

Ми вирішили зробити підбірку найбільш вдалих цитат чернігівських користувачів минулого дня у мережі Фейсбук. Тож до сьогоднішньої кави пропонуємо такі теми:

- про "глушилки" та наше буття.

Ігор Кондратьєв: "В мае Литва и Польша передали "глушилки" для глушение сепаратиского ТВ. На вопрос - а почему еще не работают - у минстеця был ответ - А у нас нет ставок операторов на это оборудование - т.е. на зарплату денег нет, а нет - и глушилок нет.
Недавно узнал (случайно) - сколько за прошлый год обласная исполнительная служба исполнила решений судов - причем область занимает еще не последнее место. Ответ умиляет - полностью было исполнено ОДНО решение. ОДНО, Карл, ОДНО решение.
Образованием в моем городе человек руководит с 1987 года, Карл, с ТЫСЯЧА ДЕВЬЯТСОТ ВОСЕМДЕСЯТ СЕДЬМОГО года. Он еще в школы небось рассылал указание обговорить решения ХІХ парткоференции и ХХVII сьезда. Причем он свято уверен, что если он уйдет то все в ту же минуту завалится и остановится. Ты еще сдесь Карл?"

- про колективний розум:

- вибори по 205 округу у Чернігові стають все цікавішими:

- обіцяти не значить будувати?

- про медіа та власників:

- можливо соціологічні зрізи треба проводити серед простих людей?

- про слово і діло, про епатаж та реальні справи:

- про театр та Кайдашеву сім'ю:

- школи мерів, семінари, тренінги - громадські організації та партії стають схожими чи копіюють?

- трохи лірики:

Бажаємо гарного настрою і вдалого дня!

До теми:

Фейсбучний мікс до ранкової кави №48 

Останні новини Чернігівщини

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини