Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 14:39:46

10 порад для схуднення від індійських мудреців

14.06.2015   12:02Агенцiя

В індійських філософських вченнях їжа є незамінним джерелом енергії для нашого тіла, а травлення - способом «витягання розуму з їжі». Щоб тіло навчилося витягувати цей розум і енергію, індійські мудреці радять дотримуватися деяких правил «ідеального травлення».

1. Їжте в спокійній обстановці

Сідаючи за стіл, навіть якщо це всього лише на 15 хвилин, необхідно відкласти всі інші справи і повністю зосередитися на процесі прийому їжі.

2. Після кожного прийому відпочивайте по кілька хвилин


Якщо після прийому їжі, перш ніж повернутися до активної діяльності, ви відпочинете протягом 5-10 хвилин, то травний процес буде протікати без жодних зусиль, а ви відчуєте прилив енергії.

3. Завжди їжте сидячи


Сидяча поза, згідно індійським вченням, сприяє розслабленню травного тракту, допомагає зосередитися на процесі прийняття їжі і підсилює почуття задоволення. Навіть якщо ви збираєтеся з'їсти всього лише яблуко, краще зробити це сидячи.

4. Не їжте, коли ви засмучені

Якщо ви чимось засмучені і настав час їжі, почекайте моменту, поки ви не відновите душевну рівновагу, поки не відчуєте, що повністю заспокоїлися.

5. Уникайте переїдання

Індійські мудреці стверджують, що людина має з'їдати приблизно 3/4 того, що може вмістити його шлунок. Якщо ви з'їдаєте більше, ви не залишаєте місця для нормальної роботи шлунка, від чого будете почувати себе втомленою.

6. Уникайте холодних напоїв

Згідно з індійським вченням, холодні напої зменшують інтенсивність травлення.

7. Не розмовляйте, коли ви пережовуєте їжу


Коли ви їсте, всі ваші відчуття повинні бути спрямовані всередину. Вести спокійну бесіду за обіднім столом, звичайно, можна, але от обговорювати гострі питання і сперечатися вкрай не рекомендується.

8. Їжте з помірною швидкістю

Приділивши достатньо часу пережовування їжі, ви отримаєте більше задоволення від їжі і полегшите роботу своєму шлунку.

9. Не їжте, поки не перетравиться те, що ви з'їли під час попереднього прийому

Постійні перекушування призводять до утворення «ама» - застійної негативної енергії. Якщо ви постійно перекушуєте, то будете почувати себе постійно злегка втомленою.

10. Харчуйтеся тільки свіжоприготованою їжею


Свіжоприготовані продукти мають найвищу інформаційної цінністю, вони сприяють утворенню «аджаса» - доброчинної цілющої енергії. А розігріта їжа, навпаки, сприяє утворенню «ама».

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.