Діти з Чернігова побували у Менському зоопарку. ФОТО
Уже протягом двох місяців відбуваються безкоштовні поїздки дітей до менського зоопарку.
Організатором такої ініціативи став засновник "Фонду оборони країни" Геннадій Корбан. У його громадській приймальні всі бажаючи відвідати менський зоопарк можуть зареструватися та стати учасниками поїздки.
Сьогодні ж сам Г. Корбан відвідав зоопарк та поспілкувався не тільки з працівниками закладу, а й батьками дітей, що були на екскурсії. Менський зоопарк є унікальним у певному сенсі - він розташований у сільській місцевості. Директор зоопарку Зінаїда Сергіївна Максименко, розповіла про свою роботу: "У нас живуть 1018 голів тварин 138 видів. Із них 38 голів, що занесені до Червоної книги України. Менський зоопарк надає послуги екскурсовода. Зараз у нас зросли платні послуги на 36%. Це не тільки наша заслуга, а й наших спонсорів та опікунів. Останній часом до цього числа долучився й Геннадій Корбан за що йому велика подяка."
Збільшилися показники менського зоопарку не лише по наданим послугам, а й за кількістю відвідувачів. Приємним є той факт, що це сім'ї з дітьми. Саме тут вони мають можливість побачити різних тварин та відпочити. Окрім того, для дітей така форма відпочинку є не лише цікавою, а й позитивною у психологічному сенсі. Відвідувачами менського зоопарку є діти-інваліди. Спілкування з тваринами позитивно впливає на їхнє самопочуття.
Свій внесок у це зробив і Геннадій Корбан. Завдяки його підтримці діти, батьки яких не завжди можуть організувати такий відпочинок своїй малечі, мають змогу знайомитися не лише з новими цікавими містами своєї області, а й розвивати свої моральні якості. Цікавим є те, що діти не просто приїжджають, дивляться й їдуть додому. Вони стають "постійними клієнтами" зоопарку. Так, наприклад, група дітей стала опікуватися двома крокодилами - Піратом та Марьєю. Тож співпраця між дітьми та працівниками зоопарку стає все тіснішою.
Під час екскурсії Геннадій Корбан зустрівся з групою, яка відпочивала в зоопарку й приїхала до закладу за допомогою приймальні. Корбан поспілкувався з дітьми та їхніми батьками. У процесі розмови виникли питання, з якими матері звернулися до Геннадія Олеговича.
Одним з таких є проблема лікування цукрового діабету у дітей. За словами голови правління Товариства сприяння хворим цукровим діабетом у місті хворіє 6000 дітей. Це єдина в Чернігові організація, що займається хворими на цукровий діабет. Їм потрібно не лише щодня чотири рази перевіряти рівень цукру в крові за допомогою глюкометрів, а й робити ін'єкції інсуліну. Держава виділяє лише 50% від потрібного об'єму інсуліну. Решту батьки повинні закуповувати самостійно. Кошти, які вони отримують від держави як батьки дітей-інвалідів, усі витрачають на закупівлю необхідних ліків. Фінансів для спеціального харчування у такій ситуації взагалі не залишається.
Ознайомившись з ситуацією Геннадій Корбан погодився допомогти у вирішенні цього питання. Менський зоопарк же, в свою чергу, подарував двох папуг організації на згадку про поїздку.
PR
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.