Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 15:44:42

7 звичок для здоров`я на кожен день

07.06.2015   11:36Агенцiя

Всього 7 звичок для здоров’я на кожен день здатні змінити життя на краще.

1. Кожного вечора плануйте свій наступний день. У вас завжди буде час на повноцінний прийом їжі, сон, відпочинок. Крім того, контроль над ситуацією дозволить вам уникнути стресу.

2. Гуляйте на свіжому повітрі. Спробуйте привчити себе гуляти хоча б по 20-30 хвилин кожен день. Вигода від цього буде не тільки для фізичного здоров’я. Під час прогулянки голова розвантажиться від зайвої інформації, а настрій покращиться.

3. Слідкуйте за своїм харчуванням. До корисних продуктів легше звикнути, якщо страви з них будуть виглядати красиво. Наприклад, звичайні яйця і овочі можна перетворити в красивий омлет з додаванням солодкого перцю, посипаний зеленню.

4. Стежте за поставою. Правильна постава — спосіб підтримувати хребет здоровим. А, як відомо, від стану хребта залежить робота багатьох органів і систем в організмі.

5. Робіть фізичні вправи. Фізична активність — обов’язкова складова для профілактики безлічі захворювань і зміцнення здоров’я. Фізичні вправи зарядять енергією, додадуть витривалості, позитивно позначаться на фігурі, а тому ви будете почувати себе впевнено.

6. Намагайтеся завжди перебувати в гарному настрої. Психологічний настрій тісно пов’язаний з фізичним здоров’ям. Спробуйте починати свій день з надихаючих думок про приємні події в минулому і передчутті таких у майбутньому. Заплануйте на цей день маленьку подію, яка обов’язково принесе вам задоволення.

7. Займайтеся саморозвитком. Пізнаючи нове, людина тренує своє мислення, пам’ять, творчі здібності. У свою чергу, нові знання та навички дозволяють їй бути сучасною і успішною людиною, отримувати і користуватися інформацією, яка допоможе зберегти здоров’я на довгі роки.

Останні новини Чернігівщини

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

Німеччина передала понад сотню генераторів для громад Чернігівщини 15:40

Цього місяця на Чернігівщину від німецьких партнерів надійшли 140 генераторів потужністю від 6,5 до 440 кВт.

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного у підпалі 15:08

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного чоловіка, який підозрюється в умисному підпалі господарського приміщення на ґрунті конфлікту з сусідкою.

Поліція Чернігівщини затримала двох озброєних зловмисників, які вчинили розбійний напад на ветерана ЗСУ 14:47

Двоє мешканців Корюківщини озброївшись зв'язали та побили ветерана, щоб заволодіти його коштами у сумі 270 тисяч гривень.

Своєчасна діагностика та безперервне лікування – запорука ефективності в боротьбі з туберкульозом 14:14

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби з туберкульозом, про протидію та запобігання цьому захворюванню говорили на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини