Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 23:37:02

Сергій Березенко: Ми маємо щодня дбати про дітей

01.06.2015   16:45Агенцiя

Дуже важливо, щоб ми думали про наших дітей щодня – не лише першого дня літа.

Про це сьогодні сказав Сергій Березенко, голова Ради регіонального розвитку Чернігівщини, під час відкриття дитячого свята з нагоди Дня захисту дітей у кінотеатрі ім. Щорса.

У вітальному слові голова Ради регіонального розвитку наголосив, що щасливі дитячі обличчя та посмішки - це саме те, заради чого нині відбувається війна на сході.

– Дуже важливо, щоб ми думали про наших дітей щодня – не лише першого дня літа. Я думаю, що ті хлопці, котрі зараз воюють в АТО, роблять це насамперед для своїх молодших братиків-сестричок, заради своїх дітей, заради усмішок усіх хлопчиків-дівчаток, щоб вони сяяли сьогодні й щоденно, – сказав Сергій Березенко.

– Я переконаний, що не можна вважати, що діти є захищеними. Особливо в зоні проведення АТО. Імміграція сімей, міграція територією України – це дуже серйозна проблема: весь негатив лягає рубцями на серцях маленьких українців. Ми маємо їх берегти, ми повинні постійно про них дбати. Ми маємо дарувати їм свято, яке ми сьогодні влаштували дітям Чернігова, – зауважив Березенко.

Нагадаємо, що День захисту дітей в Україні відзначається щорічно 1 червня і збігається з Міжнародним днем захисту дітей.

PR

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.