Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 23:49:44

Ігротеки "За крок від дому" в клубах за місцем проживання

30.05.2015   11:06

Багаторічна традиція Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання щороку до Дня захисту дітей організовувати дитячі ігротеки біля клубів продовжилася і в цьому році.

Так, 28 травня протягом всього дня біля клубів за місцем проживання проходив розважальний захід «За крок від дому». Всього було проведено 12 ігротек в усіх мікрорайонах міста, до них було залучено вихованців з 16 клубів, всього близько 300 дітей.

День захисту дітей в ситуації, в якій зараз опинилася Україна, поступово набуває іншого значення. Адже дорослі все більше і більше переконуються, що діти нашої країни потребують захисту все в більших сферах нашого життя. Та, не дивлячись на скруту, не слід забувати і про радість, що приносить дитинство. Це час розваг, дитячих відкриттів, перших радощів. Тож педагогічний колектив Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання постарався зробити це свято для своїх вихованців яскравим та цікавим.

Педагоги-організатори клубів підготували цікаву програму - естафети, пошукові квести, вікторини, конкурси малюнків на асфальті. Дощова погода не стала на перешкоді дитячим розвагам. Діти могли проявити себе в командних іграх, пройти смугу перешкод, виконати інтелектуальні та спортивні завдання на станціях. Ігротеки створювали святковий настрій не лише в учасників, а й у перехожих. Адже, дивлячись на організоване дозвілля дітей, що проходить в клубах, кожні батьки прагнули, щоб і їхня дитина приєдналися до веселих розваг. Вони цікавилися тим, що відбувалося, долучали своїх дітей до гри, обмінювалися контактами з педагогами.

Захід відбувся за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради та Чернігівської міської партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Дитячі клуби за місцем проживання продовжує працювати і в літній період.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.