Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 14:38:27

Ігротеки "За крок від дому" в клубах за місцем проживання

30.05.2015   11:06

Багаторічна традиція Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання щороку до Дня захисту дітей організовувати дитячі ігротеки біля клубів продовжилася і в цьому році.

Так, 28 травня протягом всього дня біля клубів за місцем проживання проходив розважальний захід «За крок від дому». Всього було проведено 12 ігротек в усіх мікрорайонах міста, до них було залучено вихованців з 16 клубів, всього близько 300 дітей.

День захисту дітей в ситуації, в якій зараз опинилася Україна, поступово набуває іншого значення. Адже дорослі все більше і більше переконуються, що діти нашої країни потребують захисту все в більших сферах нашого життя. Та, не дивлячись на скруту, не слід забувати і про радість, що приносить дитинство. Це час розваг, дитячих відкриттів, перших радощів. Тож педагогічний колектив Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання постарався зробити це свято для своїх вихованців яскравим та цікавим.

Педагоги-організатори клубів підготували цікаву програму - естафети, пошукові квести, вікторини, конкурси малюнків на асфальті. Дощова погода не стала на перешкоді дитячим розвагам. Діти могли проявити себе в командних іграх, пройти смугу перешкод, виконати інтелектуальні та спортивні завдання на станціях. Ігротеки створювали святковий настрій не лише в учасників, а й у перехожих. Адже, дивлячись на організоване дозвілля дітей, що проходить в клубах, кожні батьки прагнули, щоб і їхня дитина приєдналися до веселих розваг. Вони цікавилися тим, що відбувалося, долучали своїх дітей до гри, обмінювалися контактами з педагогами.

Захід відбувся за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради та Чернігівської міської партійної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Дитячі клуби за місцем проживання продовжує працювати і в літній період.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.