Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 14:29:19

22 квітня – Міжнародний День Землі

22.04.2015   07:41Агенцiя

З метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля, поєднання зусиль державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, установ, широких верств населення у вирішенні екологічних завдань, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища на Чернігівщині продовжується проведення заходів з озеленення та благоустрою територій. Також в ці дні Україна відзначає і День Землі, який припадає на 22 квітня 2015 року.

Засновником Дня землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у 1872 році призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території.

Саме тоді про День Землі вперше почули і в Україні. І тільки в 2010 році День Землі став відзначатися в Україні, як день захисту природи, день акцій з метою залучення уваги громадськості до проблем нашої країни.

Земля – джерело будь-якого багатства суспільства, тим більше українського, адже Україна багата одним з найкращих чорноземів у світі. Землі відіграють важливу загальнобіосферну роль і є основою розвитку рослинного і тваринного світу. В аграрному секторі земельні ресурси – головний засіб виробництва, найважливіша складова частина ресурсної бази землеробства. Людина не завжди обдумано та раціонально використовує й обробляє землю, що спричиняє їхню швидку деградацію, втрату родючості. Більшість високопродуктивних земельних ресурсів перетворилися у непридатні, що характеризувалися зруйнованим ґрунтовим покривом і деградацією рельєфу.

У День Землі ми приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і закликаємо всіх жителів Чернігівщини підтримувати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення екологічних природоохоронних проблем.

«Що людина посіє – те й пожне». Не будемо про це забувати.

Останні новини Чернігівщини

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня 13:42

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні 13:31

В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб 13:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 2 серпня в області щеплено першою та другою дозою 154 263 людини.

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень 13:15

На 1 липня 2021 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 11 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 32% менше, ніж на початок року.

Наталія Чистякова — срібна призерка Кубку Європи з дзюдо

Наталія Чистякова — срібна призерка Кубку Європи з дзюдо 13:10

Минулими вихідними в Бухаресті (Румунія) відбувся юніорський Кубок Європи з дзюдо.