У суботу з самого ранку на Алеї Героїв димно та людно - чернігівці відкривають туристичний сезон
Розгорнулася традиційна виставка-ярмарок. Чернігівські майстри хваляться своїми товарами. Тут і кераміка, і різбблені скрині, і розписні дошки - одним словом всі характерні для Черніівщини промисли.

Сувеніри, кажуть досвідчені майстри, - зараз користуються попитом незважаючи на фінансові проблеми у людей. Та й майстри - за ціною не гоняться, вартість сувенірів не збільшують вдвічі - як ціну на долар. наприклад Хоч витратні матеріали і здорожчали. Гончарі, якими славиться ЧЕрнігівській край представили кілька розкладок своєї продукції. Аби і чернігівці і гості міста на відкритті сезону щось собі пригледіли.
З продуктів на ярмарку - тільки натуральні. Мед і хліб, масло і олія.
Навіть засуджені працюють на розвиток туризму Чернігівщини - у них вільного часу багато, тож роблять сувенірну продукцію.
Вироби сучасних рукодільниць користуються особливим попитом у молодих мам. Як кажуть: дочці віночок - собі мило.
Туристичним фірмам та організаторам турпоходів також є що запропонувати на ярмарку. Кажуть турист поїде в наші Сіверські краї, якщо його організувати. А вже розважити є чим, і показати є що.
І як насправжньому ярмарку не буває без музик. На майданчику і танцювали і співали. Розпочала імпровізований концерт танцювальна студія "Премьєр Балет" та співачка Юлія Литвин.
А потім юні виконавці змінювали один одного. Загалом черінгівці побачили 22 номери від 10 чернігівських колективів. Народного вогнику сучаним талантам додали виконавці самодіяльного гурту "Два кольори".
Чернігівці вже не могли встояти і пританцьовували. А під обідню перерву організатори влаштували конкурси. Та не аби-які - а смачні - з поїдання вареників. Учасники аж запихалися - так змагалися.
Глядачі вболівали - голоси зривали.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:05
Протягом минулої доби зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди внаслідок яких 2 особи постраждали.

29 серпня: цей день в Україні і світі 09:46
ДЕНЬ 1283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1283 RUSSIAN AGRESSION
Визначено форми організації освітнього процесу на 2025/2026 навчальний рік 16:45
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти міста Чернігова у 2025/2026 навчальному році.
На Чернігівщині браконьєри бреднем незаконно наловили риби на понад 188 тис.грн 12:54
26 серпня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
На Чернігівщині набрав законної сили вирок трьом військовослужбовцям рф за злочини проти цивільної жінки 11:40
Прокуратура відстояла в апеляції вирок трьом військовослужбовцям рф, які незаконно затримали місцеву жительку та вчинили дії сексуального характеру