Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 18:06:38

Гороскоп на тиждень, 13 - 19 квітня

13.04.2015   20:00Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Тиждень буде цiкавим для вас i ваших друзiв. Ви зумiєте розпорядитися своїми внутрiшнiми ресурсами, щоб опинитися в потрiбному мiстi.
Дні: спр. — 17; неспр. — 19.

Телець (21.04—21.05). Спiлкування з оточуючими буде приємним, вдасться пiдiбрати ключi до кожного серця. Звернiть увагу на здоров’я.
Дні: спр. — 13; неспр. — 14.

Близнюки (22.05—21.06).
Уже з понедiлка ви вiдчуєте, що навалилося багато термiнової роботи. Головне — не збавляти оберти.
Дні: спр. — 18; неспр. — 19.

Рак (22.06—23.07).
Мобiлiзуйте всi сили, щоб використати сприятливий перiод iз найбiльшою вигодою. Радимо змiнити iмiдж.
Дні: спр. — 14; неспр. — 16.

Лев (24.07—23.08).
У найближчi днi ви перебуватимете в меланхолiї. Дозвольте собi трохи посумувати, i душевна рiвновага невдовзi вiдновиться.
Дні: спр. — 15; неспр. — 17.

Діва (24.08—23.09). Вплив позитивних тенденцiй збiльшиться. Це дасть можливiсть вирiшити проблеми. Успiх у справах позитивно позначиться на вашому настрої.
Дні: спр. — 17; неспр. — 18.

Терези (24.09—23.10). Тиждень сприятливий для фiнансової активностi. Причому це стосується навiть тих, хто далекий вiд комерцiйної дiяльностi.
Дні: спр. — 15; неспр. — 17.

Скорпіон (24.10—22.11).
Ви зможете збiльшити постiйнi прибутки, не докладаючи для цього великих зусиль.
Днi: спр. — 16; неспр. — 19.

Стрілець (23.11—21.12). Проявiть стриманiсть. У вас попереду багато роботи, але це не означає, що треба викладатися по повнiй.
Днi: спр. — 18; неспр. — 19.

Козеріг (22.12—20.01). Бережiть сили i придiляйте увагу тiльки тим питанням, вирiшення яких для вас — найголовнiше. У вихiднi чекайте гостей.
Дні: спр. — 13; неспр. — 14.

Водолій (21.01—19.02).
На цьому тижнi ви займатиметеся тими справами, про якi волiли б забути. Це погiршить ваш настрiй.
Дні: спр. — 17; неспр. — 19.

Риби (20.02—20.03). Почнiть тиждень з аналiзу сильних i слабких сторiн. Нарештi вдасться налагодити стосунки з близькою людиною.
Дні: спр. — 14; неспр. — 15.

Інша версія:

ОВНИ проходять процес духовного «перезавантаження». Смаки, звички, інтереси кардинально міняються, що позитивно віддзеркалюється на зовнішньому іміджі. Космос транслює через вас потужні енергопотоки, які слід вчасно спрямовувати в русло спільних справ, зуміти гармонійно вписатися в ритми ділової команди, зміцнити шлюбні узи. Дипломатично лавіруйте, не дозволяючи собою маніпулювати, а кермо правління віддайте благовірним. Реалізація бажань успішно пройде там, де панує співзвучність партнерських інтересів. Живіть економно, витрати з щедрими реверансами завдадуть збитків.

ТЕЛЬЦЯМ визначено боротися на передовій ( воюючи з домашніми проблемами та домочадцями) і на таємному духовному фронті. Тут йде процес очищення підсвідомості, переосмислення минулого життя. Підводьте підсумки року, моліться та славте Творця за здобутки. Позбавляйтеся від ілюзій та прозрівайте -- пощастить вхопити удачу за хвіст. На службі все чудово, трудіться з творчим натхненням, не цураючись додаткових навантажень, тоді отримаєте щасливі шанси -- заслужені призи від долі.

БЛИЗНЮКИ, сама чарівність, дружні ряди поповнюються неординарними особами, життя б'є невичерпним джерелом, вливайтеся в його бурхливу течію, будьте активні, винахідливі, тоді реалізація соціальних устремлінь пройде на «ура». В любовній сфері весняний розквіт, почуття вирують, кохайтеся, наповнюйте серце щастям, тоді ваш союз стане непорушним оплотом відданості. Це попри те, що обранець занадто прагматичний. Однак за спиною є таємні вороги, тому не розхристуйте кому попало душу, і самі чиніть благородно, не підсовуйте нікому свиню. На роботі трудіться на совість, перезавантаження протипоказані -- підірвете здоров’я.

РАКИ шлях професійної майстерності веде на кар'єрний олімп, де проходять кадрові модернізації, аби вписатися у віражі духу часу. Однак не дуже переймайтеся новою посадою, для вас це другорядна тема, на чільному місці особисте щастя, де слід прищеплюючи собі риси взірцевого сім’янина. Вдале балансування між домашніми та професійними клопотами –запорука успішної самореалізації. Швидко преображайтеся на внутрішньому рівні і скрізь працюйте на віддачу, щоб енергія не «закиснула» в судинах, зараз ви экстраверт, якого змінить суспільство.

ЛЕВИ, тиждень промайне під кармічні акорди, пожинатимете плоди допущених промахів, набираючись мудрості. Чому так трапилося і за що –має хвилювати найбільше і відповіді знайдуться, адже філософський кругозір розширюється, приземленість зникає, даруючи шанс доторкнутися до сокровенних істин. Те що вчора дуже хвилювало, наснажувало стане неістотним. Ідеали набирають піднесення, еволюціонують. Більше подорожуйте, вкладайте сили саме в ту професійну сферу, де ваше творче покликання розквітає. Уникайте сутичок з шефом, якщо дорожите кар’єрою. Тут можливі непорозуміння через фахові амбіції.

ДІВИ, якщо хочете зійти на вершину Божественної любові -- мерщій до дій! Під лежачий камінь вода не тече, нині ви володієте високим сексуальним потенціалом і його слід негайно «утілювати в життя»! Тема самовіддачі в партнерстві є найактуальнішою. Тільки не загрузніть у взаєморозрахунках, рахувати чий вклад більший -- тільки псувати гармонійну атмосферу, адже можливості половинки набагато більші. Тому долучайтеся з чистою совістю до ресурсів супутників, реалізація обопільних інтересів має доленосне значення. Але власні запити ставте на чільне місце і любіть свою роботу. Це наснажлива Муза.

ТЕРЕЗИ, життєвий шлях чітко окреслений долею, промахи загрожують фатальними руйнаціями передусім в побудові партнерських мостів, де закладається база співпраці на майбутній рік з продовженням, підписанням нових контрактів, від яких залежать кар'єрні перспективи. З ким із компаньйонів об'єднатися, узяти в надійні попутники, створивши професійну досвідчену команду?... Завдання підйомне, потрібно довести свою конкурентоспроможність і фахову компетентність, а це у вас на вищому рівні. На чужі здобутки зазіхати протипоказано, особливо пильнуйте, аби фінанси не стали яблуком чвар між вами та друзями. Дружба дружбою, а гроші порізну.

СКОРПІОНИ, довкола конкурентна атмосфера, хочете утриматися на кар’єрному плаву, мати владу над людьми -- служіть їм вірою і правдою, чиніть благородно, проявляйте творчу нетрадиційність в роботі, дружіть з шефом. Віддаючи, ви зростаєте духовно. «Топка» особистого щастя без благодійних турбот про долю інших може згаснути. Робота і здоров’я (фізичне, психологічне) -- речі взаємопов’язані, розумно балансуйте, ентузіазм слід включати лише в екстремальну мить, тоді результат буде продуктивним.

СТРІЛЬЦІ, розважайтеся, випускайте романтичну пару, зав’язуйте дружбу з цікавими людьми, що дихають з вами одним духом, сприймають світ через призму спільних ідеалів, тоді не зіб’єтеся з правильного шляху. Головне насолода від всього, чим займаєтеся. Життя це театр, а ви режисер на цій сцені і ставите власні сценарії. На службі можливі інциденти, приборкайте амбіції і добросовісно виконуйте службові завдання, аби не підвести колектив. Вашого воза тягти нікому!

КОЗОРОГИ, компас долі вказує на професійну самореалізацію, відбудову кар’єри, чхати на професійну діяльність –опинитися на узбіччі соціуму. Але для цього у вас має бути безпечний домашній тил, де якраз знадобиться господарський ентузіазм. Узгоджуйте дії з домочадцями (то надійна опора), переконуйте їх в правильності втілення оригінальних ідей по оновленню меблів, затій по ремонту і разом злагоджено трудіться над створенням в оселі побутового та емоційного затишку.

ВОДОЛІЇ, якщо знайшли улюблену половинку –все чудово, кайфуйте під милозвучне биття двох сердець! Реалізація сокровенних бажань витає в далеких краях (там осяйні перспективи) і в злагодженій діловій команді. Чарівність сприятиме адаптації в різноманітних умовах, активізує розквіт талантів і самоствердження в соціумі. Активізуйте старі знайомства, вам всюди раді, двері скрізь відкриті. Розвивайте інтелект, накачуйте розумові «біцепси», ваша блискуча тямущість і ділова спритність -- запорука тріумфу в будь-якій діяльності. Сміливо беріть ініціативу в руки, окриляйте колег оригінальними пропозиціями, але візьміть на озброєння їхній світогляд, там зерна істини.

РИБИ, полум’яні працелюби, а коли є матеріальний стимул -- здатні гори зрушити. Природа обдарувала прекрасними талантами, які нині фонтанують, саме час «конвертувати» цю валюту на благо кар'єрного і матеріального зростання. Мудро лавіруйте між «хочу» і «треба», де потрібна ювелірна точність аби не вскочити в халепу. Тільки «переформатування» власних апетитів з урахуванням прогресивних змін в соціумі допоможе потрапити в резонанс з чужими запитами (насамперед родини), чого й вимагає доля. Інвестуйте зароблене, діліться всім, чим багаті, не збіднієте, втрачені ресурси примножаться.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.