Чернігівська ліга КВН: гумор, який розтоплює сніги
Традиційні весняні ігри Чернігівської ліги КВН проводяться ближче до 1 квітня — Дня гумору. Отож і цього року 10 команд, які пройшли фестивальний відбір, змагалися одразу в двох групах. Дві суботи поспіль, 21 та 28 березня, у міському Палаці культури визначали кращих команди з Прилук, Києва, Ірпіня, Житомира та Чернігова (по 5 команд у кожній групі).
![](/uploads/1537-m.jpg)
У кожній грі змінювалися команди, однак проводили абсолютно однакові конкурси: як ті, що приготували вдома — «Фристайл-візитка», «Біатлон» та «Відеонарізка», так і повністю імпровізований конкурс «Комбінована розминка». Жартували багато і про різне. От тільки відчувалося, що стомилися від політики навіть КВНщики, бо жартів на цю тему було дуже мало, і в зал, як-то кажуть, «не заходили». Усі «старі» теми — про весну, кохання, маршрутки, і нові — про харчування з лопат (виявляється, усі в курсі новинок інтернету) глядачів веселили й розважали. Ну, а конкурс, який організатори поставили останнім, а саме «Відеонарізку», довів зал до істерики в найкращому смислі.
Результати гри суворі, але справедливі. У першій групі перемогу отримав добре відомий чернігівському глядачу Артем Дамницький (виступає в новому для КВН жанрі — моно-команда — уже п’ятий сезон, постійно змінюючи назву), що нині називається «Ужасно медленный убийца с крайне неэффективным оружием» із Прилук, у другій групі — чернігівська команда «Да, бро!», які й отримали призові фонди гри — сертифікати на 1000 грн. від народного депутата Валерія Куліча. Чотири команди, які посіли 4—5 місця у своїх підгрупах, із подальшого розіграшу вибули (це команди «ГНВ», «Пірати Чернігівського водоканалу» та «Збірна імені Джейсона Стетхема та Кріштіану Рональду» з Чернігова і «Молоді» з Прилук).
А до наступного кола потрапили (окрім переможців) також команди «Сідней» (Житомир), «Ірпінчани» (Ірпінь), «Ольга Петровна» (Київ) та «Жолудь+» (Прилуки).
Наступна гра ліги відбудеться аж у вересні і буде присвячена Дню міста.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.