Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 13:48:12

3 березня - Всесвітній день письменника

03.03.2015   07:48Агенцiя

Всесвітній день письменника відзначається за рішенням 48 конгресу Міжнародного ПЕН-клубу, що відбувся 12-18 січня 1986 року. ПЕН-клуб був заснований у 1921 році.

Це – міжнародне об’єднання письменників, яке, як зазначено в Хартії ПЕН-клубу, „виступає на захист принципів свободи інформації всередині кожної країни і між всіма країнами. Його члени зобов’язуються виступати проти придушення свободи слова в будь-якій її формі в тих країнах і суспільствах, до яких вони належать, а також в усьому світі, коли це можливо.

ПЕН-клуб виступає на захист свободи преси і проти необгрунтованого застосування цензури в мирний час. ПЕН-клуб вважає, що необхідне просування людства до більш високих форм політичної і економічної організації потребує вільної критики уряду, органів управління і політичних інститутів.

Оскільки свобода передбачає добровільну стриманість, члени ПЕН-клубу зобов’язуються виступати проти таких негативних аспектів свободної преси, як неправдиві публікації, навмисна фальсифікація, спотворення фактів або тенденціозно безчесна їх інтерпретація заради політичних, групових або особистих цілей”.

Останні новини Чернігівщини

Призначення нового керівника театру 13:12

Відповідно до Розпорядження Голови Чернігівської обласної ради, Оксана Тунік-Фриз призначена виконуючою обов’язки директора-художнього керівника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г Шевченка.

Поліцейські Чернігівщини викрили організоване злочинне угруповання «чорних» ріелторів і нотаріусів, які створили схему привласнення квартир померлих самотніх людей 12:40

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили транснаціональне угруповання махінаторів, які реалізували схему шахрайського заволодіння і перепродажу квартир померлих людей. «Чорні» ріелтори та приватні нотаріуси незаконно заволоділи чотирма квартирами у Чернігові на суму близько 3 мільйона гривень.

Подати заяву на отримання допомоги “Пакунок школяра” можна до 15 листопада 11:50

Пенсійний фонд України вчергове профінансував кошти за державною програмою підтримки родин “Пакунок школяра”.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки травмовано трьох людей: поліція документує наслідки 10:38

Вночі 5 листопада російська армія атакувала безпілотниками мирне населення м. Новгород-Сіверський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини