Зелена гостя приносить у дім радість…
Запашні красуні — сосна та ялина — вважаються символами новорічно-різдвяних свят. Радіють цим загадковим лісовим гостям не лише діти, а й дорослі. Щоб родинне коло сіверян, чудові святкові заходи в школах і дитячих садках прикрашали зелені чарівниці, подбали чернігівські лісівники.
Працівники лісогосподарських підприємств — з хорошого насіння на спеціальних плантаціях — виростили понад 50 тисяч ялин і сосен для передноворічної реалізації. Найбільше продається лісових красунь у Городнянському, Ніжинському, Добрянському, Корюківському, Холминському та Прилуцькому держлісгоспах.
Лісівники облаштували виїзні місця продажу зимових поліських красунь. Купують їх і в ошатних павільйонах «Лісовичок», розташованих обабіч великих трас на рекреаційних пунктах.
Коштує пухнасте деревце — в залежності від розміру. Середня ціна — 40 грн. Зелена продукція пройшла радіологічний контроль.
За святковою незнайомкою можна вирушити усією сім’єю до лісництва та вибрати її на відведеній ділянці. І для батьків, і для дітей — це гарний відпочинок, мандрівка у світ природи, спілкування із зимовим лісом.
У грудні, напередодні Нового року та Різдва, до наших дітей приходить у гості з дарунками Святий Миколай. За доброю традицією у цей день лісівники Сіверщини з гостинцями та ялинкою навідувалися до тих підлітків, які навчаються у школах-інтернатах.
До вихованців школи-інтернату ім. Ю.М. Коцюбинського, що в обласному центрі, приїздили з ялинкою та подарунками начальник Чернігівського ОУЛМГ Андрій Пивовар і голова обкому профспілки працівників лісового господарства Йосип Райчинець. Посланцями від Святого Миколая були також директори всіх дванадцяти держлісгоспів, які побували у своїх підшефних школах.
Дід Мороз та Снігуронька завітають до дитячого садка Добрянки. Місцеве лісогосподарське підприємство допомагає дошкільному закладу селища і влаштовує для малечі свята.
У багатьох сільських школах сяють у прикрасах казкові лісові зелені феї від лісівників Чернігівщини.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.