Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 16:52:59

Корюківщина має сприятливі перспективи у сфері розвитку туризму

13.12.2014   11:04

У цьому переконалися члени постійної комісії обласної ради з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму, які 10 грудня провели виїзне засідання в Корюківському районі.

Вони упевнилися в тому, що перспективи розвитку туризму в районі виглядають потенційно сприятливими, з огляду на наявність значних рекреаційних ресурсів. Зокрема, тут продовжують діяти туристичні маршрути «Корюківка-Перелюб-Корюківка», «Корюківка-Холми-Жукля-Корюківка», а також маршрут «Корюківка-Холми-Рейментарівка-Корюківка», який несе пізнавальну, патріотично-виховну функцію.

Крім того, депутати обласної ради відзначили роботу, яка проводиться в районі по відпрацьованню можливості щодо запровадження і організації роботи по втіленню в районі сільського зеленого туризму.

Одночасно подальший розвиток туризму неможливий без удосконалення нормативно-правової бази, що заважає подальшому ефективний розвиток галузі туризму, зокрема й сільського зеленого на регіональному рівні

Разом з тим, під час виїзного засідання народні обранці звернули увагу на проблеми розвиту туризму в районі. А це - низький рівень комфорту готельних господарств, недостатня мережа пунктів харчування і якість їх послуг, необлаштованість територій навколо туристичних об'єктів, незадовільний стан доріг і дорожнього покриття на можливих туристичних маршрутах району, недостатній розвиток туристичної та відпочинкової інфраструктури, дефіцит інформаційно-рекламного забезпечення у сфері туристично-екскурсійної діяльності.

Розглянувши питання порядку денного, постійна комісія рекомендувала Корюківській районній державній адміністрації та районній раді розробити та затвердити цільову Програму розвитку туризму в Корюківському районі на 2015-2020 роки.

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини