Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 червня, 09:48:04

Всі люди роблять це

29.01.2012   15:19Агенцiя

Перший пункт, який притаманний кожній людині без винятку. Це брехня. Будь-яка людина хоч раз у житті хай навіть несерйозно, але обманювала. Якщо людина вас запевняє, що жодного разу не обманювала, вона робить це прямо зараз перед вами.

Почесне друге місце займає … мастурбація. Кожна людина на нашій планеті від 20 років хоча б раз у житті, але мастурбувала. І знову таки той, хто скаже вам, що жодного разу не мастурбував, автоматично потрапить під перший пункт нашого параду.

Третє місце дістається фантазіям … Фантазіям про секс зі своїм же підлеглим. І знову кожна людина від 20 років хоч раз, але уявляла себе в одностатевому секс.

Четверте місце віддаємо нігтям! Кожна людина від 10 років хоча б один раз, але гризла нігті.

П’яте місце – цигарки. Статистика показує, що в 21-му столітті вже майже кожна людина хоча б раз пробувала ці “палички смерті”.

Шосте місце займають матюки або нецензурні слова. Кожен з нас за життя вимовляє мінімум 200 матюків. А у деяких особистостей 200 матів вимовляється тільки на добу!

Сьоме місце отримує жуйка. Жуйка з нами вже цілих 142 роки! За добу наша планета жує майже 100 тонн жуйки. Кожна людина, починаючи від 15 років, хоч би раз, але куштувала смак солодкої гумки. Для довідки: у 100% великих міст нашої планети на землі лежить мінімум 50 тисяч жуйок.

Восьме місце отримує чай! За статистикою, ще з 19-го століття кожна людина на землі випила хоча б 1 кухоль цього напою.

Дев’яте місце у танцю! Будь-яка людина, навіть самий черства, хоча б раз вдавався до магії танцю!

Останнє, але не менш почесне десяте місце займають гроші. У даний момент, за світовою статистикою, практично у 100% населення планети є поруч гроші. Неважливо – 5000 рублів або 1 копійка. Головне, що будь-яка людина на нашій планеті хоча б раз, але вступала у світовий грошовий обіг, вкладаючи туди свої гроші.

http://ifacts.com.ua

Останні новини Чернігівщини

Військові збори у Білорусі та

Військові збори у Білорусі та "гради" біля кордону: зведення Генштабу на ранок 29 червня 09:20

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 29 червня 2022 року.

29 червня - цей день в Україні і світі

29 червня - цей день в Україні і світі 09:18

29 червня у світі відзначають Міжнародний день тропіків, Всесвітній день промислового дизайну і Всесвітній день проти відмови від свійських тварин.

У Прилуках атестати про завершення навчання отримали 297 випускників

У Прилуках атестати про завершення навчання отримали 297 випускників 18:45

28 червня у Прилуках відбулося вручення атестатів випускникам – 2022. Цьогоріч своє навчання у закладах загальної середньої освіти міста завершили 297 дітей.

Прилуцька поліція затримала місцевого мешканця за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своїй сусідці

Прилуцька поліція затримала місцевого мешканця за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своїй сусідці 18:32

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали чоловіка, який у п’яному вигляді в ході раптово виниклої сварки поранив ножем 42-річну сусідку.

У Чернігові стартує проєкт #МістоСили

У Чернігові стартує проєкт #МістоСили 18:26

У Чернігові стартує проект підтримки волонтерів, педагогів, соціальних працівників, психологів, медиків - тобто представників професій, які працюють з людьми і для людей.