Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 03:00:42

Гороскоп на тиждень, 20-26 жовтня

19.10.2014   11:55Агенцiя

Події тижня в зв’язку із затемненням Сонця (24 жовтня о 0 год. 45 хв.), розгортаються за бурхливим кармічним сценарієм, проходять з шаленою швидкістю і абсолютно не підлягають контролю.

Час згущається, де йде запекла боротьба між минулим та майбутнім, пристрасті вирують, активізуючи болючі проблеми в сфері взаємостосунків та фінансів. Закладається новий життєвий цикл буття на кілька років, де на перший план виходять діла, що потребують невідкладної уваги, а те, що вичерпало себе, морально застаріло, починає втрачати свою значимість, однак здавати позиції не хоче і продовжує їх захищати. Затемнення стимулює кризу свідомості, змінює наші внутрішні установки, запускаючи події (яких ми не хочемо, бо звикли жити по інерції, для чого зайві клопоти?), продиктовані зовнішніми обставинами. Слід утриматися від кардинальних рішень (до кінця місяця), не звалювати на себе важливих зобов’язань, контролювати азартні емоції.

СКОРПІОНАМ, РАКАМ, ЛЕВАМ, ОВНАМ, ТЕРЕЗАМ, КОЗОРОГАМ визначено прийняти на себе «удар» прогресивних трансформацій і достойно «переродитися». І ви дозріли це зробити! Зверніть увагу на ідеї, пропозиції, ділові проекти та людей, що опинилися у вашій «орбіті», це не випадково, відтепер їм судилося на кілька років «вертітися» поряд.

Овен (21.03—20.04).
Будьте смiливiшi у своїх бажаннях. На роботi краще зберiгати нейтралiтет, а свої думки — тримати при собi.
Дні: спр. — 20; неспр. — 21.

Телець (21.04—21.05). На цьому тижнi не намагайтеся щось радикально змiнювати. Залиште все, як є, iнакше плани зiйдуть нанiвець.
Дні: спр. — 23; неспр. — 25.

Близнюки (22.05—21.06).
Початок тижня — час експериментiв, проявiть творчий пiдхiд i креатив, i не тiльки на роботi.
Дні: спр. — 22; неспр. — 24.

Рак (22.06—23.07). Тиждень сприятливий для вирiшення побутових питань, облаштування житла та оновлення iнтер’єру.
Дні: спр. — 24; неспр. — 26.

Лев (24.07—23.08). У вас з’явиться бажання зрушитися з мертвої точки, почати щось нове. У гонитвi за новизною не забувайте про близьких.
Дні: спр. — 20; неспр. — 21.

Діва (24.08—23.09). Настав час довести почату справу до кiнця i прийняти остаточне рiшення для себе. Вихiднi присвятiть спорту.
Дні: спр. — 23; неспр. — 25.

Терези (24.09—23.10).
Як тiльки завершите те, що запланували, друзi пiдкинуть щось нове та цiкаве. Так що сумувати нiколи.
Дні: спр. — 25; неспр. — немає.

Скорпіон (24.10—22.11).
Перш нiж щось зробити, зважте всi «за» i «проти». Не довiряйте чужим обiцянкам.
Днi: спр. — 23; неспр. — 24.

Стрілець (23.11—21.12)
. Ви запланували декiлька справ, а з якої почати — визначитеся наприкiнцi тижня. Звернiть увагу на здоров’я.
Днi: спр. — 22; неспр. — 23.

Козеріг (22.12—20.01).
У вас виникне принципове питання, яке негайно доведеться вирiшувати. Покладайтеся тiльки на власнi сили i досвiд.
Дні: спр. — 20; неспр. — 25.

Водолій (21.01—19.02). Початок тижня — не кращий час для дiлових зустрiчей. Чим бiльше людей ви залучите до справ, тим гiршим буде результат.
Дні: спр. — 24; неспр. — 25.

Риби (20.02—20.03)
. Погляньте на свiт по-фiлософськи, можливо, поряд не тiльки та сама iстина, а й довгоочiкувана близька людина.
Дні: спр. — 20; неспр. — 21.

Інша версія:

ОВНИ, паруйтеся! Вам слід «налаштуватися» один на одного, «піймати» хвилю партнера, одночасно прийнявши його умови гри, не забуваючи при цьому про власні інтереси. Наказ долі –створити гармонійний союз, затишне сімейне гніздо й жити душа в душу з обранцем, ділити щастя й горе, радощі й печалі порівну! Однак не все так просто, ваша місія –привабити (та утримати) половинку своєю досконалістю, талантами, чеснотами й зосередити всі його помисли на власній персоні, аби сумніви не отруювали взаємин.

ТЕЛЬЦІ приречені завзято з творчим ентузіазмом працювати на службі, продемонструвавши, що в ролі трудового вола неперевершені. Втім, аби те робоче ярмо не задушило (здоров’я слід берегти), оплата має бути еквівалентною. Жертовний труд протипоказаний! Максимальним стимулом до роботи стане бажання звити комфортне сімейне гніздо, тож займіться благоустроєм оселі.

БЛИЗНЯТА, життя це захоплююча гра, де можна створити власний сценарій і стати щасливими, виступивши в ролі чарівника. Тримайтеся пари, любіться, ваш союз зцементують цікаві захоплення, веселі розваги, реалізація спільних ідей. Гармонізуйте бажання і можливості, чітко визначтеся, що ви хочете, якщо це благі наміри, тоді доля пошле ресурси для їх реалізації. Однак інтереси та потреби оточення не повинні бути ущемленими.

РАКИ,
сконцентруйтеся на клопотах за родину, ви атлант сімейного благополуччя! Зароблені гроші (тут таланить) інвестуйте на благо домашнього добробуту, потреби домочадців є святими і ви зобов’язані їх профінансувати, створивши умови для самореалізації, що поліпшить стосунки «батки-діти». А ось кар’єрні амбіції усмиріть, то шлях регресу, тут доля обріже крила. Увага сердечним сиротам: в любовній сфері запущено процес «перезавантаження», чекайте позитивних змін.

ЛЕВИ, яскрава публічна фігура, сонце, що сяє, обігріваючи всіх! Рухайтеся, сидіти на місці –прогавити щасливі шанси. Зміна «декорацій» вкрай потрібна: хвилюючі враження, яскрава емоційна палітра -- прекрасний життєвий тонік і можливість зав’язати вигідні стосунки (ділові, любовні) й отримати максимальну користь від контактів, знайомств, запозичити досвіду. Впевненість в собі, власних думках, поглядах, ідеях є доленосним локомотивом, що мчить на всіх парах у світле завтра. І не менше акцентуйте уваги на чужих пересудах!

ДІВИ, зосередьтеся на особистих потребах і годі танцювати під дудку чужих вимог, інтересів, ви сам собі пан і слуга, об’єктивний аналітик! Якщо бажання правильні, від Бога (а не каприз Его), фінанси доля пошле, відчинивши двері в щасливе майбутнє. Благодійні джерела до ваших послуг, не забудьте поділитися тим скарбом з рідними і уникайте «експлуатації» та паразитизму зі сторони, нічого не беріть в борг, адже здатні самі себе забезпечити.

ТЕРЕЗИ, презентація себе у суспільстві йде тріумфальним темпом.Час об’явити війну поганим звичкам! Позбавтеся від відпрацьованого непотребу і зосередьтеся на найважливіших речах. Влаштувавши генеральне «прибирання» минулого, залиште на озброєння найкращий досвід. Тяга до досконалості -- вічний процес та все ж прагніть стати зразком у всьому, тоді довкола згуртуються потрібні люди. Ви для них на п’єдесталі! Але з ким об'єднатися (розлучитися), створити ділову команду чи подружній союз – вирішуйте самі! «Прогинатися під цей мінливий світ» протипоказано, інакше він вас затопче!

СКОРПІОНАМ хоч розірвись, треба бути на передовій і одночасно воювати на таємному фронті, саме тут розгортаються доленосні події, детонуючи успішні зміни в кар’єрі, матеріальній сфері. Серед сильних світу, службових босів, завдяки високому професіоналізму, ви в фаворі, однак менше афішуйте про свою діяльність, бережіть службові секрети, виводьте на чисту воду шахраїв, недобросовісних людей, а в критичну мить будьте принциповими, але не авторитарними.

СТРІЛЬЦІ, вектор долі проходить через дружній колектив, братайтеся з людьми, тоді зможете скрізь досягти тріумфу, однак майте на увазі: привілеї вибору друзів призначені тільки вам. Якщо хтось не припав до серця і нав'язує себе—з чистою совістю відмовляйте. Втім на товаришів, які вписуються в ідеал друга поталанить, створюйте ділові союзи для співпраці, а подружнім парам саме час укріпити стосунки, виступивши в амплуа друга і коханця одночасно. Якщо стали заручником прагматичних бажань, потайки несіть той хрест, ваші можливості та здібності тут поки-що обмежені…

КОЗОРОГИ, на кар’єрних теренах спекотна пора, ймовірні кадрові ротації, зміна посади, керівництва, професійного напрямку, підвищення зарплати. Куйте залізо поки гаряче, в роботі ви майстер на всі руки, укріплюйте професійну фортецю, тут вам рівних не буде, якщо з'єднаєте природний талант, ділову кмітливість і менеджерську жилку. Вдома не скандальте, випускаючи агресивну пару під рідним дахом, ви руйнуєте затишну сімейну ауру, плямуєте імідж зразкового сім’янина.

ВОДОЛІЇ, світогляд кардинально міняється, озбройтеся негативними й позитивними набутками плюс чужими помилками і створіть нову індивідуальну філософію буття, у кожної людини вона неповторна і має відповідати духу часу та внутрішній зрілості. Час «підкачати» духовні біцепси, тоді вдасться блискуче протистояти злу, творити добро, нести в світ любов, мудрість, гармонію. На харизматичних партнерів щаститиме, крокуйте в унісон, разом ви здатні гори зрушити, головне обрати правильну мету!

РИБИ, реалізація особистих бажань -- то шлях деградації, поставте «треба» на чільне місце! Ви перебуваєте в полоні залежності від інтересів, щедрот інших людей. Переживання зайві, на щастя, Творець завжди пошле помічників покровителів, благородних колег, роботодавців, тож професійна самореалізація пройде на ура. Не лінуйтеся, а сумлінно трудіться, виконуючи широкий спектр службових зобов’язань (саме за це вас цінуватиме начальство і ніхто з конкурентів не «підсидить») та багатійте. Увага шлюбним парам, для зміцнення союзу від вас вимагається геройська самовіддача на всіх рівнях.

Астролог Любовь ШЕХМАТОВА, Україна Молода

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.