Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 11:59:56

Як нащадки козаків силою мірялися

14.10.2014   08:15Агенцiя

12 жовтня в Чернігові активісти ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» провели квест приурочений дню українського козацтва «Швидкі шаровари».

Неділя зазвичай проходить сонливо і «диванно» та поки на дворі «бабине літо» треба насолоджуватися теплом та сонечком. Саме тому молоді та активні жителі Чернігова вирішили позмагатися у спритності та освіченості. Учасникам команд було запропоновано виконати ряд завдань, що містили в собі як прості відповіді на запитання так і фото фіксацію виконання.

Крім того, в кінці квесту було проведено індивідуальний залік на визначення найкращого учасника. Його було виявлено за допомогою додаткових підступних питань, що чекали молодь вже на фініші.
«Ми вже вдруге квестимося з командою «Молоді Демократичного Альянсу» і нам дуже подобається, адже після першого разу ми отримали гарні оцінки з історії України за участь в квесті» - радісно сповістили команду наймолодші учасники.

«Дуже сподобалося, адже такий відпочинок – саме те, що потрібно молодим і активним. Вимагаємо більше квестів!» - прокоментував захід капітан однієї з команд та кращий учасник квесту.

Команда Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» вже працює над планами на наступні місяці та з задоволенням врахує всі побажання.

 

Прес служба Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»
 

Останні новини Чернігівщини

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра, який під час нересту незаконно добув 19 кг риби 11:28

16 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на озері поблизу с. Смолин Гончарівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів

На Чернігівщині СБУ проводить комплекс перевірочних антитерористичних заходів 11:05

Управлінням Служби безпеки України в Чернігівській області проводиться комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області.

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах

Зустріч про можливості підтримки підприємництва в громадах 11:01

15 квітня відбулася традиційна інформаційна онлайн-зустріч регіональної проєктної МЕРежі, організована Агенцією регіонального розвитку.

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання

Шоста сесія Чернігівської районної ради восьмого скликання 10:11

5 квітня голова Чернігівської районної ради Микола Силенко провів шосту сесії Чернігівської районної ради восьмого демократичного скликання.