Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 17:35:45

Як нащадки козаків силою мірялися

14.10.2014   08:15Агенцiя

12 жовтня в Чернігові активісти ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» провели квест приурочений дню українського козацтва «Швидкі шаровари».

Неділя зазвичай проходить сонливо і «диванно» та поки на дворі «бабине літо» треба насолоджуватися теплом та сонечком. Саме тому молоді та активні жителі Чернігова вирішили позмагатися у спритності та освіченості. Учасникам команд було запропоновано виконати ряд завдань, що містили в собі як прості відповіді на запитання так і фото фіксацію виконання.

Крім того, в кінці квесту було проведено індивідуальний залік на визначення найкращого учасника. Його було виявлено за допомогою додаткових підступних питань, що чекали молодь вже на фініші.
«Ми вже вдруге квестимося з командою «Молоді Демократичного Альянсу» і нам дуже подобається, адже після першого разу ми отримали гарні оцінки з історії України за участь в квесті» - радісно сповістили команду наймолодші учасники.

«Дуже сподобалося, адже такий відпочинок – саме те, що потрібно молодим і активним. Вимагаємо більше квестів!» - прокоментував захід капітан однієї з команд та кращий учасник квесту.

Команда Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» вже працює над планами на наступні місяці та з задоволенням врахує всі побажання.

 

Прес служба Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»
 

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ