Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 07:19:43

Як нащадки козаків силою мірялися

14.10.2014   08:15Агенцiя

12 жовтня в Чернігові активісти ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» провели квест приурочений дню українського козацтва «Швидкі шаровари».

Неділя зазвичай проходить сонливо і «диванно» та поки на дворі «бабине літо» треба насолоджуватися теплом та сонечком. Саме тому молоді та активні жителі Чернігова вирішили позмагатися у спритності та освіченості. Учасникам команд було запропоновано виконати ряд завдань, що містили в собі як прості відповіді на запитання так і фото фіксацію виконання.

Крім того, в кінці квесту було проведено індивідуальний залік на визначення найкращого учасника. Його було виявлено за допомогою додаткових підступних питань, що чекали молодь вже на фініші.
«Ми вже вдруге квестимося з командою «Молоді Демократичного Альянсу» і нам дуже подобається, адже після першого разу ми отримали гарні оцінки з історії України за участь в квесті» - радісно сповістили команду наймолодші учасники.

«Дуже сподобалося, адже такий відпочинок – саме те, що потрібно молодим і активним. Вимагаємо більше квестів!» - прокоментував захід капітан однієї з команд та кращий учасник квесту.

Команда Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» вже працює над планами на наступні місяці та з задоволенням врахує всі побажання.

 

Прес служба Чернігівського осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»
 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.