Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 17:25:01

Східний гороскоп на рік Дракона

22.01.2012   14:22Агенцiя

За східними традиціями новий рік розпочинається 23 січня о 9.40. Відходить у небуття рік Металевого Кота, передаючи космічну естафету Водяному Дракону. Символ 2012 року – чорний Водяний Дракон, уособлення сили, влади, популярності, магічної чарівності.

Стихія Води несе заступництво Меркурія, якому притаманний високий інтелект, уміння контактувати, торгівельний талант, надзвичайна інформаційна обізнаність… і геніальне шахрайство. Якщо ви народилися в число, яке закінчується на 2–3 – це рік вашої рідної стихії, що мобілізує колосальний внутрішній потенціал. З легкістю пірнайте у фейєрверк надихаючих енергій і максимально реалізовуйтеся на діловому, творчому, сердечному терені.

ДРАКОНИ, розважайтеся в міру, подальші 12 років буття залежатимуть від потужності стартового ривка нинішнього року. Укріплюйте хиткі кар’єрні позиції, завойовуйте авторитет у керівництва. Як працелюб ви невтомний, заради грошей готові стати трудоголіком, однак нині є виконавцем особливої місії – впливати на долі багатьох людей, тож коли cхибите – будете покарані! В любовній сфері все чудово, голубтеся з милими, поки взаємне кохання б’є невичерпним джерелом!

ЗМІЇ, рекламуйте себе, хваліться всім, чим багаті, демонструйте унікальні організаторські здібності, сяйте талантом раціоналізатора, менеджера, чаруйте протилежну стать сексуальним шармом, кохайтеся (ідеал обранця поряд) і неодмінно вчіться та подорожуйте! Нагорода не примусить на себе чекати, підвищення в посаді та зарплаті цілком реальні. Події травня-червня стануть доленосним поворотом в кар’єрі й особистому житті.

КОНІ, бути свободолюбивим мустангом не вийде, утримайтеся від бунтів та деспотизму, змиріться з роллю тяглової коняки. Вас прикрасить скромність, а вивищуватися над публікою, пред’являти претензії є дурним тоном. Дракон муштруватиме, за непослух битиме боляче, притому несподівано, і дати здачі не дозволить. А ви не мстіть, бо привабите зло! Матеріальний стан буде нормальним, борги повернуть, бізнес реанімується за рахунок партнерських інвестицій, а в другому півріччі на життєвому небосхилі зійде щаслива зоря.

КОЗИ, моліться на благовірних, любіть їх всім серцем та насолоджуйтеся шлюбним щастям (наступний аналогічний розквіт буде через 12 років), узи Гіменея – не ярмо на шиї, а приємний повідок, на якому вам так чудово! Якщо опинилися в тюрмі обставин, не впадайте у відчай (зась зневірі та песимізму!), то кармічне випробування, яке слід достойно пройти, змирившись з роллю цапа-відбувайла, не чекаючи миттєвої подяки за добрі діла; розплата прийде пізніше.

МАВПИ, спокійно тріумфуйте, Дракон вас обожнює і готовий піти на поступки, давши можливість грати першу скрипку в оркестрі, наділивши харизмою. Взяти під контроль матеріальні ресурси, розбагатіти та вволю порозкошувати пощастить. Але за умови, що будете натхненно трудитися, “халяви” не передбачається. Втім, в роботі ви майстер на всі руки, головне – не продавати власний труд за копійки, цінуйте себе і торгуйтеся з працедавцями!

ПІВНІ, фонтануюче джерело особистої насолоди – це діти та кохані. Забавляйтеся, пестуйте своїх улюбленців та заряджайте на майбутнє сердечний акумулятор насолодою. Втім, на цьому грайливому фоні більшість переживає серйозну психологічну трансформацію, що полягає в докорінній зміні себе, нещадній боротьбі з вадами, які шкодять психічному та фізичному здоров’ю. Дієт тут недостатньо, потрібна якась глобальна ціль планетарного масштабу, аби ви як особистість мали цінність для Всесвіту.

СОБАКИ, в першій половині року сім’я та оселя є благословенним причалом, а поповнення в родині – даром Небес. Дбайте про добробут, щиро піклуйтеся про дітей, батьків! Друге півріччя ознаменується любовним тріумфом, переключайтеся на романтичну хвилю і розважайтеся вволю! Репертуар захоплень широкий, однак розбити ваше серце здатний лише духовно розвинений кававлер чи дама, до речі, чекайте у гості пристрасних коханців із кармічного дежавю (в червні). Починаючи з вересня професійна діяльність виходить на передній план, даруючи щасливі шанси.

КАБАНИ, на відміну від інших, можуть спокійно вити вірьовки з Дракона, ви його кармічний повелитель, тож можете з чистою совістю “експлуатувати” ресурси підопічного та вилучати надлишки. Віддайте пріоритет кар’єрі, тут панує конкуренція, що стане стимулом для фахового удосконалення. Ви навчитеся заробляти по-новому (знайшовши нетрадиційні джерела прибутку), опанувавши новітні технології, проявивши винахідливість та творчий хист. У другому півріччі оселя стане благословенним раєм, очікуйте поповнення в родині, де слід стати взірцевим сім’янином, пам’ятаючи, що яке коріння, таке й насіння. Активізація рис, генетично успадкованих від предків, в цей час проявиться максимально.

ЩУРИ, грійтеся в фортунній аурі Дракона, він до вас прихильний. Головне – не верховодити, приборкайте пиху і поступайтеся кермом правління в діловому та шлюбному союзі. До активної праці закликає матеріальний стимул, і він не зрадить. З грошима таланитиме, багатійте, але не транжирте все на себе та не “складуйте” на чорний день (бо він настане!), щедро діліться з іншими, фінансуйте перспективні проекти.

БИКИ, презентуйте себе, самостверджуйтеся, модернізуйте занедбаний внутрішній світ, а в ділах… грайте по-крупному. Дракон, як тореадор, стимулює до реалізації найнепідйомніших проектів та грандіозних задумів в різноманітних сферах буття: творчій, фінансовій, сімейній, службовій. Бізнес реорганізується, кар’єра піде вгору, борги відшкодуються з лихвою, за що не візьметеся – все розквітатиме. Ви – еталон благородства та моральності для оточення!

ТИГРИ, бравий демарш популярності розпочнеться у другому півріччі. До червня сидіть тихо, не розголошуючи на публіці свою діяльність, дбайте про родинне вогнище, займайтеся домашнім благоустроєм і борони вас Бог (у разі сімейних сутичок) виносити сміття з хати! Травень – доленосний, розставить правильно акценти. Тримайтеся пари, лише в гармонійному союзі, об’єднаному спільними цілями та інтересами, з улюбленим супутником (віддавши йому кермо), а на роботі – в досвідченій діловій команді вас очікує щастя й удача! Брати в борг чи комусь позичати категорично заборонено.

КОТИ, не плачтеся, Дракон вас гнобитиме та провчатиме по заслугах, головне – усвідомити за що та кара й зробити правильні висновки. Ви популярні, впливові друзі та союзники по духу вас оберігають, незримі покровителі завжди підставлять могутнє плече. Законспіруйтеся, творіть великі діла за кулісами і неодмінно займайтеся благодійністю за принципом: лівою беру, а правою подаю.

kreschatic.kiev.ua

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ