31 серпня - Свято Жнив
Свято, про яке відомо ще зі Старого Заповіту: "... земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає ..." (Евр.6:7). "... І свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою..." (Ісх.23:16).
Святкується це свято завжди, починаючи з останньої неділі серпня або в останню неділю вересня за рішенням церковної громади.
В 2014 році Свято Жнив припадає на 31 серпня.
Останні новини Чернігівщини
Майже 2500 українців уже скористалися консультаціями в Офісах податкових консультантів 17:05
З моменту запуску роботи Офісів податкових консультантів консультації отримали вже близько 2500 осіб. Про це повідомила в. о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух.

Профтехи та коледжі запрошують долучитись до проєкту з розвитку соціального підприємництва 16:59
Проєкт StudBiz оголошує OPEN-CALL для закладів професійної та фахової передвищої освіти. 20 відібраних закладів-учасників отримають повний супровід, менторство, юридичну підтримку та грант на відкриття соціального бізнесу у своїх стінах.
На Чернігівщині поліція затримала зловмисника з партією наркозілля вагою 8 кілограмів 16:50
Поліцейські затримали наркодилера, який у Ніжинському районі створив приховану у кукурудзяному полі наркоплантацію з вирощування конопель та збував по всій Україні готові до вживання партії марихуани. Затриманого поміщено під варту.
Поліція Чернігівщини затримала злочинне угруповання підозрюваних у грабежі, серійних крадіжках з агропідприємств і угоні авто 16:43
Поліцейські затримали групу зловмисників, які підозрюються у пограбуванні і крадіжці з агропідприємств, а також в угоні легкового автомобіля. Затриманим повідомили про підозру, їх поміщено під варту.

Чернігівська область виділяє на підтримку Сил безпеки та оборони більше мільярда гривень 16:40
За дорученням Президента України Володимира Зеленського області і громади системно реалізовують державну й регіональні стратегії, спрямовані на підтримку Сил оборони та безпеки. Чернігівщина – не виняток.