Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 05:18:48

У літньому таборі "Зміна" – завершення оздоровчого сезону

27.08.2014   12:07

На закриття оздоровчого сезону у таборі «Зміна» 26 серпня завітали заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Сергій Журман та заступник начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький.

Оздоровчий табір «Зміна» розрахований для дітей інтернатних закладів. Він знаходиться в смт Седнів Чернігівського району і вже шість років працює на засадах козацької педагогіки, що дозволяє виховувати молоде покоління у дусі національних традицій та звичаїв.

Звертаючись до вихованців табору, Сергій Журман побажав їм твердості, цілеспрямованості та впевненості у собі.

— З настанням 1 вересня бажаю вам поринути у світ знань, світ книжок і добре навчатись у школі. Виключно від вас, вашої наполегливості, об’єму знань та терпіння залежить ваше майбутнє, — сказав заступник голови ОДА, вітаючи дітей із закінченням зміни.

Самі відпочивальники представили гостям дуже цікаву концертну програму, що складалась з народних і сучасних українських пісень та танців.

Також, Сергій Журман вручив вихованцям подарунки та взяв участь в урочистій церемонії відкриття зірки «Літо-2014», перерізавши символічну стрічку. Така традиція у таборі започаткована з 2010 року на знак закінчення літнього сезону відпочинку та оздоровлення.
 

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ