Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 05:30:49

Гороскоп на тиждень, 25-31 серпня

25.08.2014   11:51Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Сприятливий тиждень для вiдвiдування громадських мiсць. У вас з’являться новi знайомi та впливовi покровителi.
Дні: спр. — 28; неспр. — 29.

Телець (21.04—21.05). Ви як нiколи чарiвнi та привабливi. Але небажано змiнювати романтичнi та дiловi стосунки. Вдалий час для романтичних пригод.
Дні: спр. — 29; неспр. — 31.

Близнюки (22.05—21.06)
. Цього тижня у вас буде можливiсть продемонструвати свої здiбностi. Самореклама принесе пiдтримку впливових осiб.
Дні: спр. — 25; неспр. — 26.

Рак (22.06—23.07).
Приготуйтеся до боротьби — на цьому тижнi можуть активiзуватися вашi вороги. Не втрачайте вiру у свою правоту, успiх на вашому боцi.
Дні: спр. — 26; неспр. — 28.

Лев (24.07—23.08). Найближчi днi будуть сприятливими. Це час легких перемог i приємних сюрпризiв. Життя може зробити несподiваний поворот.
Дні: спр. — 25; неспр. — 29.

Діва (24.08—23.09). Тиждень пройде у домашнiх та робочих клопотах. Незабаром настане момент, коли ви зможете показати всi свої таланти.
Дні: спр. — 29; неспр. — 30.

Терези (24.09—23.10). Цей тиждень буде пов’язаний iз цiкавими вiдкриттями, iнформацiєю, яка дозволить подивитися на ситуацiю пiд iншим кутом.
Дні: спр. — 27; неспр. — 31.

Скорпіон (24.10—22.11).
У вас можливi напади депресiї, поганий настрiй. Але поряд є люди, якi пiдтримають вас i морально, i матерiально.
Днi: спр. — 28; неспр. — немає.

Стрілець (23.11—21.12). Найближчим часом вiрогiдний успiх у нових справах. Можливi змiни на краще, переговори з партнерами закiнчаться на вашу користь.
Днi: спр. — 25; неспр. — 26.

Козеріг (22.12—20.01). Тиждень буде спокiйним i стабiльним. Це дозволить завершити багато справ i втiлити в життя новi iдеї.
Дні: спр. — 26; неспр. — 30.

Водолій (21.01—19.02). Для досягнення цiлей доведеться докласти чимало зусиль. У цей перiод краще зайнятися самоосвiтою i творчим пошуком.
Дні: спр. — 31; неспр. — немає.

Риби (20.02—20.03). У вас виникнуть питання до партнерiв. Ви досягнете значних успiхiв, але не забувайте про вiдпочинок.
Дні: спр. — 28; неспр. — 30.

Інша версія:

ОВНИ мають пройти процес самоочищення не через примусове, а крізь усвідомлене смиренне служіння людям. Будь-яка професія вимагає терпеливої самовіддачі на благо інших. Якщо у вас просять допомоги — не гордуйте, а радійте, що ви комусь потрібні, тоді матимете все бажане.

ТЕЛЬЦІ, вхопити птицю удачі за хвіст легко, однак для вас є умова: продемонструвати відданість в партнерському союзі, ділити порівну з благовірними всі успіхи й негаразди, вирішити накопичені побутові проблеми в оселі.

БЛИЗНЯТА, для вас фронт реалізації глобальної життєвої мети пролягає через домашні пенати, тож раціонально дбайте про сімейний добробут, психологічний комфорт родини, прикрашайте хатнє гніздечко і кохайтеся з милими. Якщо є взаємна любов і спільне захоплення, вважайте, що ключ до щастя у ваших руках і партнерському союзу нічого не загрожує.

РАКИ, пірнувши у вир бурхливої повсякденності, асоціюватимуться із дитям-самоукою, яке пробує на «зуб» усе, що є незрозумілим. Нині контакт із навколишнім середовищем украй необхідний, тут ви черпаєте практичну мудрість та стимул до дій і реалізуєтесь як творча особистіть.

ЛЕВИ, поняття «моє» є символом особистої могутності й життєздатності. Все, куди ви раціонально вкладаєте фізичні, розумові, душевні сили, а також гроші й час — є приватною власністю, на яку ніхто не посміє зазіхати. Проте ваші домочадці дотримуються зовсім іншої думки, їхні позиції жорсткі й непохитні, що провокує вас на аналогічну поведінку.

ДІВИ, радо прощайтеся з минулим, адже у вас на внутрішньому плані йде процес «перезавантаження», де відмирають старі відпрацьовані (за рік) програми, звільняючи місце для нових. Взявши на озброєння давній досвід, ідіть уперед не озираючись, живіть тут і зараз, всебічно розкривайтеся, яскраво демонструючи свою особистість.

ТЕРЕЗИ приречені тихо пливти за течією подій, скрупульозно адаптовуючись до різких поворотів, всім єством відгукуючись на волю Небес. Покайтеся в провинах та щиро всім серцем простіть кривдників — і життєві джерела наповняться благодатною енергією.

СКОРПІОНИ на кар’єрних теренах сягнули апогею фахового зростання. Укріплюйте завойовані позиції, захищайте здобутки дружнього колективу, взявши на себе роль не посадового диктатора, а неформального лідера в братерському оточенні. Нині вас характеризуватимуть по товаришах, і чим більше привабите до себе ділових практичних осіб, тим краще.

СТРІЛЬЦІ, в професійній сфері діє «перезавантаження», можливі кадрові ротації, зміна керівництва, фахової діяльності, життєвих орієнтирів, з’являться нові цілі, де індикатором духовної зрілості стане вміння мудро тримати в руках владне кермо, бути бездоганним авторитетом для колег, підлеглих, охоче тягти службового воза.

КОЗЕРОГІВ цікавитимуть високі матерії — це інтелектуальна сфера, філософія, історія, релігія, юриспруденція і все, що зв’язує людство в єдине ціле. Такий розмах пізнання потрібен, аби проникнути в інформаційне поле колективної мудрості, знайти шлях до істини. Тож беручись за будь-яку справу, намагайтеся сягнути досконалості в усьому.

ВОДОЛІЇ, ваші партнерські взаємини, що базувалися на єдності ділових, творчих інтересів, переходять в іншу фазу, більш інтимну й глибоку, коли щира довіра один до одного, сексуальний та сердечний потяг, матеріальна щедрість є цементуючим фактором для створення щасливого союзу.

РИБИ, як відомо, шлюби вершаться на небесах (за законом «подібне приваблює подібне»). Обставини несуть преображення в партнерстві й покажуть ваше друге «Я», з яким маєте жити в щасті та біді, ділити радість і печаль нарівно. Тож коли важко дивитися в «дзеркало» на свого двійника, позбутися цього є простий рецепт: змініть обстановку, постарайтеся урізноманітнити спільне дозвілля, вас має єднати цікава справа, де кожен виступає незалежною самодостатньою особистістю.

kreschatic.kiev.ua, umoloda.kiev.ua

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ