Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 02:21:21

Прості речі, на які успішним підприємцям не шкода свого часу

03.08.2014   15:50Агенцiя

Повноцінний сніданок – вдалий початок вашого дня, перевіряйте пошту не більше, ніж три рази на день, делегуйте завдання, навчіться слухати

Успішні підприємці постійно інвестують в самих себе, у своє майбутнє - завдяки безперервній освіті  і самовдосконаленню. Якщо ви прагнете стати таким підприємцем – варто змінити свої старі звички та набути нових. Яких саме – читайте нижче.

Початок вашого дня – це повноцінний сніданок. Аби працювати ефективно, ваше тіло потребує палива. Окрім сніданку – робіть перерву на обід. Не приймайте їжу на своєму робочому місці, виходьте за його межі, міняйте локації.

Плануйте свій день заздалегідь, визначайте пріоритети. Протягом доби робіть короткі брейки, аби зберегти та примножити вашу енергію. Не перевіряйте електронну пошту занадто часто. Надмірне продивляння «вхідних повідомлень» нічого не дає, а лише відволікає від основних справ.

Якщо ви працюєте над важливим проектом – перевіряйте пошту не більше, ніж три рази на день. Не занурюйтесь у дрібниці, пам’ятайте про головну мету. Міркуйте, які області вашого бізнесу є найбільш прибутковими. Концентруйтеся на найважливішому завданні на даний момент. Візуалізуйте, уявляйте ваш успіх. Це може здаватися нерозумним, але, насправді, візуалізація – це потужний інструмент для досягнення цілей.

Навчіться казати «Ні» та бути вибагливими до того, що ви згодні робити. Ви можете відчувати на собі тиск та бажання прийняти будь-яку можливість, що вам трапилась на шляху. Проте пам’ятайте, що не всі можливості принесуть реальну користь вашому бізнесу. 

Цінуйте свій час, витрачайте його на найважливіші речі. Якщо маєте бути присутнім на засіданні – отримайте чітке уявлення про часові рамки заходу.

Делегуйте завдання, часто маленькі справи забирають багато часу, віддаляють вас від тих речей, які у майбутньому принесуть найбільший дохід.

Навчіться слухати. Лідери, які дійсно чують співрозмовника – уникають непорозумінь із співробітниками та партнерами. Будьте вдячними за всі можливості і успіхи які вже відбулися. Це допоможе вам стати зосередженими та максимально продуктивними.

Безперервне сидіння за робочим столом може бути шкідливим для вашого здоров'я: підвищується ризик інвалідності, діабету, хвороби серця, деяких видів раку та ожиріння. Кілька разів на день встаньте, пройдіться по офісу, озирніться навкруги.

Зробіть 10 глибоких вдихів – підвищення кисню активізує організм.

В кінці робочого дня – приберіть безлад на вашому столі. Це допоможе розпочати новий день з «чистого аркуша».

Текст та переклад: Аліса Хамчич. www.entrepreneur.com

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.