Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 жовтня, 07:01:38

Цікаві факти про ненормативну лексику

15.01.2012   17:20Агенцiя

Психологи вважають, що матюкаючись можна значно швидше відновити енергетичний балансу організму та зняти стрес.

Ненормативна лексика допомогла винайти телефон! Саме матюки свого помічника почув у слухавці Олександр Белл, після того, як помічник неправильно з’єднав якісь дроти. Таким чином, лайка була першими словами, сказаними по телефону.

Перше місце за кількістю матюків посідає англійська мова, на другому місці знаходиться голландська мова, а “почесне” третє місце займає російська мова.

Одне з найстаріших правил етикету з’явилося завдяки ненормативній лексиці. Англійський король Георг V одного разу в гніві стукнув кулаком по обідньому столу, після чого почав дико матюкатися. Коли він заспокоївся, то видав указ, за яким виделки повинні лежати на столі зубцями вниз.

Людина вживає матюки в середньому 230 000 разів за все своє життя.

У США винайшли спеціальний пристрій, який розпізнає матюки в телепрограмах і фільмах. У разі виявлення нецензурних слів, пристрій здатний відразу вимкнути звук, щоб не травмувати психіку глядача.

Рада Каунаса прийняла рішення штрафувати людей на вулицях за лайку. Щоправда, матюкатися заборонили тільки російською мовою.

Коли радянські військові радники навчали мирних північно-в’єтнамських селян поводження з зенітними установками, ті розуміли лише один спосіб звернення – “роби, як я”. В’єтнамці виявилися настільки старанними учнями, що запам’ятовували все підряд. На перевірках вони слідом за словами “Так точно, товариш генерал!” посилали його до такої-то матері.

http://ifacts.com.ua/

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини документує наслідки ворожих атак: поранено людину, пошкоджені будинки 18:42

27 жовтня росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками. Внаслідок атаки у Чернігові поранень зазнав 31-річний місцевий мешканець, пошкоджені чотири будинки і автомобіль в садівничому товаристві в одному з мікрорайонів міста.

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорних лісорубів» за масштабні порубки деревини на сотні тисяч гривень 17:43

Слідчі поліції Чернігівщини спільно з оперативниками карного розшуку за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури викрили групу зловмисників, які підозрюються у систематичній незаконній порубці лісу в Корюківському районі.

Чернігівський дзюдоїст — бронзовий призер Кубка Європи серед кадетів 16:40

3 18 до 19 жовтня у Ризі (Латвія) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів.

За тиждень над Чернігівщиною збито 96 ворожих цілей 16:10

Сили протиповітряної оборони, підрозділи Збройних cил України, Нацгвардії та прикордонники за минулий тиждень знищили 96 повітряних цілей у небі над Чернігівщиною.

Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00

У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини