Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 травня, 21:08:20

Гороскоп на наступний тиждень

15.01.2012   16:42Агенцiя

У першій половині тижня обстановка в біосфері буде залишатися нейтральною з перевагою позитивного впливу аспектів Місяця з іншими планетами. З четверга затишшя будуть перервано наростаючим впливом несприятливого аспекту Сонця з Сатурном, що вказує на можливе гальмування загальних фінансових процесів, труднощів у банківських системах та можливого посилення кредитно-податкового тиску.

Сонце, перейшовши в п'ятницю ввечері на знак Водолія, майже відразу продовжить серію формування напружених аспектів.
Одночасно з напруженими впливами будуть діяти і сприятливі фактори, які вказують на своєчасні законодавчих компенсації і поява в найближчому майбутньому нових торгових та партнерських можливостей.

ОВНИ, реалізація найсокровенніших бажань, що накопичувалися тривалий термін, йде інтенсивним темпом. Як мовиться: у Бога все по заслугах і в порядку черги, ось і настав ваш час, насолоджуйтеся вволю (до червня), наступна можливість завітає лише через 12 років. Нині основний потенціал доцільно спрямовувати на професійну діяльність, тут кожна мить на вагу золота – закладається кар’єрна база на майбутній рік.

ТЕЛЬЦІ, ось-ось стартує кар’єрний марафон, доведеться скоротити дистанцію з керівним персоналом, будувати мости співпраці на майбутнє, відсікаючи конкурентів, демонструючи вищий пілотаж професійної майстерності і завзятої працьовитості. Начальство грішить вибуховим темпераментом, навколо киплять пристрасті, а сталі відносини можуть дійти до критичної межі.

БЛИЗНЯТА, кохайтеся з… роботою, нині це ваша улюблена муза (до 8 лютого), або закрутіть роман з колегою чи охмуріть шефа, принаймні для кар’єрного росту всі заходи будуть на користь. І, насамперед, уміння гармонійно вписатися в ділову команду. В офісі обстановка дуже напружена, прислухайтеся до порад, обережно маневруйте, зважуйте свою та чужу думку.

РАКИ, бурхливі емоції, сплески чуттєвості для вас дуже сильна спокуса, що в особистому житті дуже доречно, бо активізується привабливість, дозволяючи успішно вирішувати багато питань, відновлювати призабуті знайомства. Ось-ось стартує процес духовного піднесення на тлі усвідомлення минулих помилок. Переплавляйте “мінуси” в “плюси” і не намагайтеся робити власну погоду, бо заб’єте гол в свої ворота.

ЛЕВИ, навколо вас ореол магічної сексуальності, що так зачаровує протилежну стать! Втім, це не привід для лівих бурлакувань, дбайте за шлюбні узи, любіть обранця, нині ваш союз, розхитаний амбіціями, – на межі кризи. На службі авральна пора, будете лінуватися – прогавите гроші, халяви вам долею не передбачається, отримаєте тільки те, що заробили еквівалентом вкладених зусиль.

ДІВИ, не морочте голову зайвими проблемами, життя – це гра, де вам завжди знайдеться приємна серцю роль на її сцені! Спрямуйте енергопотенціал, що фонтанує невичерпним джерелом, на благі справи, які зроблять багатьох щасливими, будьте на публіці, влаштуйте святковий феєрверк улюбленцям! За кар’єру не турбуйтеся, ліпше опікуйтеся сім’єю, відновлюйте стосунки “батьки-діти”, якщо на особистому небосхилі сонячно, значить ви рухаєтеся правильним курсом.

ТЕРЕЗИ, балуйте себе, трусіть гаманцем та робіть заповітні покупки, влаштувавши свято “хочу”, і терміново розплатіться з боргами! Нині у вас за спиною таємні вороги точать списа, викликаючи страх, тому намагайтеся більше бувати вдома, дбати за сім’ю, дім – це кам’яна фортеця, де вас ніякі злі чари не дістануть!

СКОРПІОНИ, емоції – висококалорійне паливо для особистих звершень і творчого ентузіазму. Але з тим же успіхом вони можуть перетворитися на механізм саморуйнації, якщо будете надмірно вразливі, агресивні, непоступливі, почнете наполягати на негайному задоволенні своїх потреб і особливо в рідних пенатах. Сім’я, робота, партнерство – мінне поле, де ризик підірватися через необачну поведінку дуже високий.

СТРІЛЬЦІ, кар’єрний бум триває, старайтеся з максимальною струпульозністю використати кожен шанс заради матеріального збагачення. Не витрачайте ресурси на вітер, всі сили і час мають бути раціонально інвестовані. І не передайте куті меду в гонитві за оздоровчою профілактикою, серйозних болячок у вас немає!

КОЗОРОГИ, в критичних ситуаціях розраховуйте на власні ресурси: таланти, здібності, матеріальні засоби, особистий досвід і тверезий розум. З начальством тримайтеся достойно, демонструючи високі ділові навики, службове реноме – це святе! А серед знайомих вибирайте тих, хто постійно знаходиться поруч і вже довів свою любов, вірність, готовність співпрацювати.

ВОДОЛІЇ, до 20 січня життя тече за кармічним сценарієм, змінити який неможливо. Дорожіть кар’єрою, оволодівайте технікою секретної дипломатії, привертайте таємних союзників, посередників, накопичуйте цінну конфіденційну інформацію, яка стане нищівною зброєю в критичних ситуаціях.

РИБИ, у вас в гостях (до 8 лютого) Богиня вроди та кохання, тож зосередьтеся на пошуках принца серця, а зачарувати його труднощів не складе. Якщо на разі ви є членом згуртованого ділового колективу, це чудово, все йтиме як по маслу, оскільки вам властиво дружити з особами практичними, які слів на вітер не кидають, тож разом ви здатні гори перевернути

Інша версія:

Овен. Накопленные силы пригодятся для интенсивной и плодотворной работы, только взваливайте на себя нагрузку. Сил может и хватит, но времени в сутках больше не станет. Обостренная проницательность будет способствовать деловому и профессиональному успеху. Не сдавайтесь при первых трудностях.

Телец. Вы будете много общаться и получать полезную информацию. Постарайтесь сделать перерыв в общении, чтобы надежно усвоить хотя бы часть обретенных знаний. Доверившись интуиции вы сможете разобраться с запутанными ситуациями и принять верное решение. Будьте внимательнее велик риск стать жертвой махинации.

Близнецы. Проявите настойчивость и активность в делах, особенно – в учении. Оно, кстати, будет весьма успешно и обещает принести немалую пользу. Этот период подходит для поиска новой работы и смены деятельности. В середине недели произойдут важные встречи и знакомства. Старайтесь тщательно планировать дела.

Рак. Вы будете привлекать окружающих добротой, мудростью и искренним желанием прийти на помощь в трудную минуту. В понедельник интуиция поможет вам оказаться на высоте. В субботу лучше не встревать в дискуссию, перерастающую в спор близких людей, ведь в любом случае именно ваш голос окажется решающим.

Лев. Пора хотя бы слегка обновить свой имидж – это будет способствовать карьерному продвижению. Сконцентрируйте внимание на работе, возможно внезапное увеличение нагрузки, появление новых обязанностей. В субботу вас наверняка посетит замечательная идея в области финансов.

Дева. Вокруг вас возникнет насыщенное информационное поле, и вы едва сможете переварить новые сведения, поступающие со всех сторон. От объема выполненной работы будет зависеть вознаграждение, которое вы получите. Однако не забывайте об отдыхе и не работайте в ущерб здоровью.

Весы. Вы можете вызвать у окружающих неоднозначные оценки. Относитесь к этому спокойно и невозмутимо. Активность и инициатива помогут справиться с возникающими препятствиями. Силы лучше направить на самую важную цель, а не растрачивать по пустякам. Есть вероятность возникновения небольших проблем в семье.

Скорпион. Вы наконец-таки почувствуете силу для новых свершений, это позволит принять участие в разноплановых проектах и решении самых необычных вопросов. Неделя будет насыщена контактами, поездками, встречами и общением. В выходные дни обязательно найдите время для старых друзей, желательно – побольше.

Стрелец. Наступило удачное время для реализации деловых идей. Собственный престиж и репутация полностью в ваших руках. Лучше сосредоточиться на долгосрочных планах. Вашей ахиллесовой пятой в четверг может стать излишняя доверчивость, из-за которой есть риск повторно наступить на грабли, уже стукнувшие вас когда-то по лбу.

Козерог. Продолжайте анализировать сложившуюся ситуацию и воплощать свои планы в реальность. Приводите в порядок все, до чего дотянетесь. В том числе и собственные мысли. Чтобы избежать неприятностей, постарайтесь собраться и успокоиться. Не попадайтесь на удочки авантюристов с их увлекательными проектами.

Водолей. Неделя будет весьма удачной, несмотря на некоторое однообразие и рутинную работу. Сейчас весьма высок творческий потенциал. Постарайтесь не связывать себя никакими обещаниями. Необходимо быть осмотрительнее, чтобы избежать недоразумения. Посвятите себе больше времени, займитесь закаливанием.

Рыбы. Все ваши тайные замыслы могут реализоваться, поэтому проявите одновременно мудрость и предприимчивость. Желательно при этом, чтобы вас заметило и оценило по достоинству начальство. Несвойственная вам импульсивность в пятницу может внести разлад в отношения с близкими людьми.

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.