Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 21:11:00

Оздоровлення дітей: курс не лише на кількість, а й на якість

22.07.2014   07:06

На цьому наголошує голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, адже здоров’я дітей – головна складова повноцінного росту, розвитку і становлення майбутньої особистості.

Область цього року має амбітне завдання – охопити літнім оздоровленням і відпочинком 74% школярів.

Нині оздоровча кампанія триває згідно з планом, оздоровитися і відпочити вже встигли 47 тисяч дітей, що становить 54% від загальної кількості дітей шкільного віку та на 700 дітей більше, ніж за відповідний період минулого року.

Збільшується увага до надання дітям якісних оздоровчих послуг. Торік їх отримали 33,9% дітей, зараз запланований показник – 35%. Показник оздоровлення на сьогодні – 23%, а це більш ніж 20 тисяч дітей.

Чужої біди не буває – приватний заклад «Казка» Прилуцького району прийняв на відпочинок та оздоровлення сім’ї біженців, серед яких 40 дітей. Для них буде проведено повноцінне оздоровлення, включаючи як харчування і медичне обслуговування, так і комплекс виховних та культурно-спортивних заходів.

Крім цього, в шкільних таборах області оздоровлюється 60 дітей зі Східних регіонів України, на черзі – ще понад 40. Чернігівщина одна з перших ініціювала внесення змін до обласної програми оздоровлення з метою допомоги дітям переселенців. Відповідні зміни до програм вносять райдержадміністрації та міські ради.

— Органи влади мають координувати свою роботу у напрямку використання канікулярного часу для проведення якісного оздоровлення якомога більшої кількості дітей, для покращення їх здоров’я, забезпечення зайнятості та попередження бездоглядності, використання можливості продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей дітей, - підкреслює Володимир Івашко.

Крім того, очільник області вимагає забезпечення безпеки перебування дітей у оздоровчих закладах. Це, зокрема, дотримання дитячими оздоровчими закладами області вимог санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму, протипожежної безпеки та правил охорони життя людей на водних об'єктах і охорони праці. Це стосується усіх типів дитячих закладів відпочинку та оздоровлення області.

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини