17 липня - Всесвітній день мотоцикліста
Традиція відзначати Всесвітній день мотоцикліста з'явилася 22 липня 1992 року, коли відразу в декількох країнах ентузіасти, залишивши автомобілі в гаражах, відправилися на роботу на мотоциклах і скутерах.
Спочатку день так і називався — Ride to Work Day, що можна перекласти з англійської мови як «На роботу на мотоциклі», і лише пізніше поступово перетворився у Всесвітній день мотоцикліста.
У середині 90-х в акції брало участь, за результатами добровільної перепису, вже понад 5 тисяч осіб. У 1997 році відкрився офіційний сайт Всесвітнього дня мотоцикліста ridetowork.org, який служить основним майданчиком, на якій любителі мототранспорту спілкуються, обмінюються думками і досвідом експлуатації «сталевих коней» і, звичайно, готуються до щорічної акції.
До 2000 року акції влаштовувалися абсолютно неформально: для цього було достатньо позначити дату на спеціальному сайті і домовитися там же з однодумцями. Пізніше з'явилася некомерційна організація Ride To Work Inc., Яка надає юридичну та технічну підтримку мотоциклістам в США і Європі. Представництва цієї організації є і в Росії; також вона працює в Канаді, Мексиці, Еквадорі, Пуерто-Ріко, Ізраїлі, на Філіппінах.
В якості основної мети акції її організатори називають необхідність заявити про права мотоциклістів, не ущемляючи прав інших учасників дорожнього руху. Це у байкерів цілком успішно виходить. В їх користь говорить, наприклад, те, що мотоцикли зменшують ризик виникнення пробок на дорогах, не вимагають багато місця для парковки і споживають мало палива, а це позитивно позначається на стані навколишнього середовища.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.