Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 20:06:01

Гороскоп на наступний тиждень, 7-13 липня

06.07.2014   11:17Агенцiя

Овен (21.03—20.04). У вас буде привiд для переживань i хвилювань. Довiртеся iнтуїцiї, вона пiдкаже, як краще дiяти у найважливiших питаннях. На роботi за можливості не берiть на себе бiльше, нiж можете зробити.
Дні: спр. — 10; неспр. — 12.

Телець (21.04—21.05). Якщо колеги або начальство не зовсiм вас розумiють, не намагайтеся довести свою правоту. Краще перетерпiти, як кажуть, ранок мудрiший за вечiр. Вихiднi ви проведете у веселiй компанiї.
Дні: спр. — 12; неспр. — немає.

Близнюки (22.05—21.06). Уникайте жорсткого планування, адже найцiкавiше з нами вiдбувається раптово. Пiсля довгого робочого дня вирушайте на прогулянку мiстом. Спробуйте бачити в усьому позитив.
Дні: спр. — 7; неспр. — 13.

Рак (22.06—23.07). Не забувайте, що спочатку треба зробити те, що запланували, а вже потiм спокiйно вiдпочивайте. Бiльше уваги придiлiть тим питанням, якi давно вiдкладали.
Дні: спр. — 11; неспр. — немає.

Лев (24.07—23.08). Попереду напруженi днi, тому будьте готовi до того, що доведеться вирiшувати не лише свої, а й чужi проблеми. Проявiть благородство i допоможiть знайомим та родичам.
Дні: спр. — 8; неспр. — 9.

Діва (24.08—23.09). Перша половина тижня буде динамiчною i водночас напруженою. Налаштуйтеся одразу на активний лад. У вихiднi друзi влаштують вам сюрприз, будьте на зв’язку.
Дні: спр. — 12; неспр. — 13.

Терези (24.09—23.10). Ближче до середи ви зрозумiєте, що не варто чекати сторонньої допомоги, а вiдразу треба брати бика за роги. Розраховуйте тiльки на свої сили, успiх гарантовано в усьому.
Дні: спр. — 10; неспр. — 11.

Скорпіон (24.10—22.11). Подiї вiдбуватимуться не за вашим сценарiєм. Як не дивно, саме в цiй ситуацiї ви зможете проявити всi свої здiбностi. Не захоплюйтеся владою над iншими.
Днi: спр. — 7; неспр. — 8.

Стрілець (23.11—21.12)
. У стосунках iз начальством з’явиться величезна трiщина. Щоб зарадити цьому, доведеться працювати не покладаючи рук. Будьте зiбранi, тримайте емоцiї пiд контролем. У вихiднi краще залишитися вдома.
Днi: спр. — 10; неспр. — 12.

Козеріг (22.12—20.01). Довiртеся iнтуїцiї i звернiть увагу на поради, якi ви отримуватимете вiд друзiв i родичiв. Можливо, варто пригальмувати i не пiдганяти подiї. Не пливiть проти течiї.
Дні: спр. — 9; неспр. — 10.

Водолій (21.01—19.02). Як i в кожної людини, у вас бувають невдачi. Але не переймайтеся, незабаром вам удасться взяти реванш. Вiд вашої оперативностi багато чого залежить.
Дні: спр. — 7; неспр. — 8.

Риби (20.02—20.03).
У першiй половинi тижня передбачається багато роботи, а ближче до вихiдних нарештi вдасться вiдпочити. Не засиджуйтеся вдома, смiливо вирушайте в далекi поїздки.
Дні: спр. — 12; неспр. — 13.

Інша версія:

ОВНИ, 
енергія битиме невичерпним джерелом, якщо ви спрямуєте зусилля на поліпшення сімейного добробуту, відреставруєте стосунки «батьки-діти», свято дотримуватиметесь сімейних традицій, шануватимете культурно-історичні цінності.

ТЕЛЬЦІ, допитливість, інтелектуальна спрага, бажання пізнати все, бути «в курсі» всіх новин — це головний детонатор дій. Не замикайтеся в собі, ключ до щасливого майбуття знаходиться в інформаційних просторах — і ви його знайдете, якщо не будете інертними.

БЛИЗНЯТА, ваша харизма яскраво сяє, приваблюючи всіх! І це не є дивним: впливових, сильних, досвідчених люблять, шанують, обожнюють. Чудовий співбесідник, уважний слухач та порадник, духівник-цілитель здатен підібрати ключ до душі та розплутати павутиння психологічних проблем.

РАКИ, система внутрішнього самозапуску функціонує блискуче — і тут ви сам собі хазяїн! Розірвіть кайдани комплексів (бо інакше це призведе до саморуйнації) та станьте самим собою, експресивно випромінюйте могутнє «я» у навколишній світ, тоді енергія примножиться, її буде достатньо для реалізації нових задумів.

ЛЕВИ, досягнення внутрішньої духовної чистоти через покаяння та усвідомлення необачних кроків, що їх було зроблено упродовж минулого року, — ось ваше завдання. Кармічна смуга триває, сценарії з минулого затягують у свої обійми, змушуючи пережити все по-новому, усунути недоліки.

ДІВИ, щира дружба з людьми, пронизана братерським духом та сердечним теплом — це невичерпне джерело енергії для вас. Без вірних друзів і сонце меркне. Приборкайте гординю, станьте вірними побратимами тим, хто вам до вподоби, і щастя наповнить ваше буття по вінця. А ось кохання за холодним розрахунком неприпустиме, воно зведе до прірви, що поглине благодатні ресурси єства.

ТЕРЕЗИ, кар’єрний демарш триває, дорожіть фаховим реноме і паралельно дбайте про родинне благополуччя. Робота й сім’я сплелися в один клубок, намагайтеся скрізь встигнути, постачальник основних енергоресурсів — робота, де ви реалізуєте своє творче покликання й нині здатні знайти спільну мову з керівним персоналом. Шеф для вас — це святе, ладьте з ним серцем та душею, не розходьтеся у принципових питаннях, бо через притаманну вам кам’яну впертість можете закласти міну під кар’єрний престол.

СКОРПІОНИ, ваш девіз — справедливість у всьому! Не фальшивте, не лукавте в угоду чужим чи своїм інтересам, відсортовуйте зерна правди від плевел кривди і виведіть людей, які заблукали в ілюзорному світогляді, на шлях істини, осяяний добром та любов’ю. Це вищий пілотаж — і ви здатні утриматися на цій божественній траєкторії!

СТРІЛЬЦІ,  згармонізувати земне та духовне — ось ваше завдання. Перекоси власницьких інтересів, як і розпусна жага плоті, неприпустимі, оскільки можуть штовхнути на шлях шантажу. «Беру-даю» має підкорятися справедливому небесному закону.

КОЗЕРОГИ, вашою візитівкою у соціумі є благовірні, беріть приклад зі своїх вольових авторитетних партнерів, адже у їхньому житті вам відведено престольне місце, а нехтування інтересами супутників (ділових, шлюбних) є святотатством. Без вірної та сильної половинки ви ніхто!

ВОДОЛІЇ, для досягнення поставленої мети вам визначено провести тотальну мобілізацію всіх пластів творчого «я», що сприятиме блискавичній організації на службових фронтах, де все кипить, а роботи море. Як фахівець ви — сама досконалість, незамінний і затребуваний, головне — зберігати почуття власної гідності, не плазувати перед начальством, а на совість служити та заробляти гроші.

РИБИ
, забудьте про сірі будні, що пригнічують дух, нині життя — це яскраве романтичне шоу, де театральний аспект любовної гри є складовою вашої пристрасної натури, способом відкачування життєвої енергії з Космосу. Фліртуйте, залицяйтеся, закохуйте в себе! Ви володієте магічним впливом на протилежну стать, здатні скласти конкуренцію кавалерам (дамам) як майстри інтимного жанру і стати неперевершеним коханцем, піднявши любих на олімп блаженства.

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини