5 липня - Міжнародний день кооперативів
У 1992 році Генеральна Асамблея проголосила першу суботу липня 1995 Міжнародним днем кооперативів (резолюція 47/90 від 16 грудня).
Цього дня відзначалося сторіччя Міжнародного кооперативного альянсу - об’єднання організацій, що нараховують 760 мільйонів членів кооперативів у 100 країнах.
У 1994 році Асамблея, визнаючи, що кооперативи стають одним з необхідних факторів соціально-економічного розвитку, запропонувала урядам, міжнародним організаціям, спеціалізованим закладам і національним та міжнародним кооперативним організаціям щорічно відзначати цей день у першу суботу липня.
В 2014 році Міжнародний день кооперативів припадає на 5 липня.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression