Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 10:49:44

Другий день табору "Молодь Чернігівщини за єдину Україну"

27.06.2014   14:57Агенцiя

На території комплексу «Голубі озера» продовжується проведення табору молодіжного активу області.

Надзвичайно насиченим, за словами директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Оксани Сердюк, видався четвер 26 червня. У перервах між заходами та спілкуванням з активістами вона знайшла час, аби телефоном розповісти про життя табору.

Вічна істина «У здоровому тілі — здоровий дух» вкотре була втілена в життя під час ранкової зарядки, яка наповнила позитивними емоціями учасників на весь подальший день. Також було проведено змагання з пляжного волейболу, де поборолися за перемогу 9 команд-учасниць.

Надзвичайно насиченими та цікавими виявились військово-патріотичні змагання, участь у яких взяли 6 команд.

Увагою учасників табору також користувалися різноманітні майстер-класи. Про те, як створити власними руками вироби мистецтва, молоді активісти дізнавалися під час занять з гончарства, оріґамі та різьблення по дереву. Делегація Ніжинського краю представила виставку фотографій з життя молоді та патріотичних картин.

«Відчуття єдності у таборі просто надзвичайне, — поділилася враженнями Оксана Сердюк. — Вже зрозуміло, що його проведення було гарною ідеєю. Нам надзвичайно потрібні такі заходи, де молодь може проникнутися духом дружби та патріотизму».

Насичений день завершився вечірньою розважальною програмою. Примітно, що учасники були вбрані в національний український одяг, чим вкотре продемонстрували свою позицію щодо підтримки єдності України.

Ранок п’ятниці розпочався вже традиційною ранковою зарядкою. Сьогоднішній день обіцяє буде не менш насиченим та цікавим. Заплановано проведення військово-патріотичних змагань, брейн-рингу, КВК, конкурсу з туристичного єдиноборства та багатьох спортивних змагань — з тенісу, волейболу, міні-футболу тощо.

«Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до участі у таборі молодіжного активу області “Молодь Чернігівщини за єдину Україну” та відвідати заключний урочистий концерт. Сьогоднішній день обіцяє багато приємних несподіванок та цікавих заходів», — зауважила Оксана Сердюк.

Останні новини Чернігівщини

Звернення до Державного архіву області: чим цікавляться громадяни 10:16

Державний архів Чернігівської області є одним з найбагатших в Україні: тут зберігаються документи з кінця XVIII століття до теперішнього часу.

В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54

Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.

Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19

У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини