Для тих, хто побоявся відпускати своїх дітей на море, є гарна альтернатива – санаторії Чернігівщини
Вже понад місяць дітки відпочивають, тож вже можна робити попередні висновки про якість відпочинку. Наші кореспонденти повернулися із санаторію «Остреч», що у Менському районі.
Вони не лінуються прокидатися, ще тільки сходить сонце. Ранок кожного дня у санаторії «Остреч» починається на спортивному майданчику. Після зарядки і сніданку діти півдня проходять лікувальні процедури, хоч це не входить у вартість путівки. Адміністрація санаторію пішла на зустріч батькам: дітки без додаткової оплати проходять лікування.
Цьогоріч у санаторії «Остреч» відпочиває більше дітей, ніж торік – 200 чоловік. Ще буде два заїзди аж до вересня. Тут вся географія Чернігівщини: і сільські, і міські дітки. Таким чином батьки знайшли альтернативу відпочинку на морі.
Аби діти не нудьгували, вихователі вщент заповнюють їх день: щодня – розважальні і спортивні заходи, перегляд фільмів у кінозалі, щотижня – концерти і талант-шоу. У санаторії є бібліотека і безкоштовний Інтернет.
Смачна їжа, лікувальні процедури, чиста річка і свіже повітря, а ще мінеральна вода – вже майже місяць дітки відпочивають у санаторії «Остреч», і з їх слів робимо попередні висновки про якість відпочинку – літні канікули таки можна провести з користю недалеко від дому.
Останні новини Чернігівщини
Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20
Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.
Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.
До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37
Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.
На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16
Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45
Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.