З 2 червня у Чернігові працюють пришкільні табори
З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку традиційно у місті розпочали свою роботу денні пришкільні табори. Працюватимуть вони у 34-х закладах освіти м. Чернігова у період з 2 по 20 червня.
Як повідомив начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко, пришкільні табори відвідуватимуть майже 2 тисячі школярів, з них: 1700 дітей харчуватимуться за бюджетні кошти, 123 дитини – за кошти батьків.
Батьки оплачуватимуть триразове харчування дітей: сніданок, обід та полуденок загальною вартістю 25 грн. у день, що складає загалом за період перебування у таборі 350 грн. Для харчування учнів з соціально-незахищених сімей різних вікових категорій з міської скарбниці виділено близько 595 тис. грн.
Харчування школярів здійснюватиме комунальне підприємство Чернігівської міської ради "Шкільне". Меню визначається широким асортиментом страв, включаючи соки, овочі та фрукти, а також, узгоджене із Головним санітарним лікарем м. Чернігова.
Комунальні витрати оплачуватимуться за рахунок міського бюджету. Під час перебування у таборі діти знаходяться під наглядом шкільних медичних сестер. Особливу увагу приділено питанням дотримання техніки безпеки.
За інформацією управління освіти міської ради для вихованців підготовлена змістовна культурно-розважальна програма: екскурсії, культпоходи в театри, кінотеатри, музеї, різноманітні ігри. У кожному таборі з дітьми працюватимуть педагоги-організатори, вихователі, керівники фізкультурно-масової роботи.
Пришкільні табори відпочинку – важлива складова у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час канікул, що дозволяє вирішити працюючим батькам проблему змістовного дозвілля дітей, особливо молодшого шкільного віку. Досвід минулих років доводить, що діти залишаються задоволені своїм відпочинком у пришкільних таборах, - підкреслив В. Купріяненко.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.