Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 листопада, 15:43:15

Погода в Чернігові та Чернігівській області на середу, 4 червня

03.06.2014   14:33Агенцiя

У середу в Чернігівській області буде хмарно з проясненнями.

У Чернігові, Городні, Борзні, Прилуках, Бобровиці, Щорсі, Ніжині, Острі пройде дрібний дощ з грозою. У Сосниці, Семенівці – без опадів.

Уночі температура становитиме до +15…+18 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +20…+23. Вітер переважно західний та північно-західний, 3-8 м/с.

У другій половині тижня прогнозується мінлива хмарність, місцями – дощ з грозою.

Sinoptik

Останні новини Чернігівщини

Корюківщину відвідали заступники двох міністрів: у фокусі – забезпечення життєдіяльності прикордоння 13:34

Сьогодні на Чернігівщині перебували заступник міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін та заступник міністра фінансів Дмитро Самоненко.

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 12:51

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 44-річному містянину.

RELEVE: французька підтримка розвитку громад області триває 12:10

У Чернігівській ОВА 30 жовтня відбулася робоча зустріч із представниками Французького агентства міжнародної технічної співпраці Expertise France – командою проєкту RELEVE.

У Чернігові поліцейські затримали зловмисника, який погрожував гранатою колишній дружині та поліцейським 11:42

В ніч на 31 жовтня до поліції надійшло повідомлення від мешканки Чернігова, яка заявила, що до неї додому прийшов колишній чоловік та погрожує розправою.

Облаштувати безбар’єрний простір в будівлях культурної спадщини стало ще простіше: про зміни в законодавстві – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 11:21

Підприємці, які здійснюють свою діяльність у приміщеннях, розташованих у будівлях культурної спадщини, можуть без надмірних бюрократичних процедур облаштувати безбар’єрний простір для своїх працівників та відвідувачів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини