Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 10:50:49

Гороскоп на наступний тиждень, 28 квiтня - 4 травня

27.04.2014   15:00Агенцiя

У зв’язку із затемненням Сонця (29 квітня о 9 год. 04 хв.) хід фатальних подій, які розпочалися раніше, сягне кульмінації. Це поворотний момент долі, вплинути на який неможливо, оскільки саме Провидіння запускає механізм приреченості, тобто причинно-наслідкових зв’язків, які не підлягають змінам.

ОВНИ, матеріальна тема найактуальніша, тож перегляньте своє ставлення в сфері "беру-даю", зробіть ревізію прибутків, витрат, дбайливо використовуйте природні ресурси та ретельно ставтеся до витрачання спільних грошей. Щастя слід шукати в родині.

ТЕЛЬЦІ, ваш девіз тижня: "Хай живе оновлення!". Внутрішньо ви до нього готові! Поклопочіться про зовнішність, обновіть гардероб, поставте хрест на поганих звичках та запаліть серце коханням й очі сексуальним блиском, тоді ваші кохані будуть завжди поруч, а суперників (чи суперниць) як вітром знесе! А спільне цікаве захоплення стане любовним чар-зіллям.

БЛИЗНЮКИ, якщо опинилися в ролі цапа-відбувайла, не біда, будьте чесними з собою та оточенням, мужньо визнайте приховані слабкості, покайтеся в гріховних провинах, прагніть до співчуття і благочестя в будь-яких хворобливих ситуаціях. Чистота совісті, матеріальні пожертви — запорука душевного та фізичного здоров’я.

РАКАМ імпонує роль громадського діяча, і тут є всі шанси стати харизматичним лідером (де наламали дров), позбувшись егоїстичних звичок. В дружній сфері проходить процес "перезавантаження", де слід відсіяти зерна від плевел, аби в майбутньому траєкторія долі була щасливою. Поставтеся серйозно до нових знайомств і розвивайте романтичні взаємини в ключі самовіддачі.

ЛЕВИ, "переформатування" торкнеться кар’єри, приготуйтеся до професійних реорганізацій зі зміною виду діяльності, керівництва, службового статусу з допомогою високих таємних покровителів. Це повчальний урок долі тим, хто зійшов із правильного шляху й запізнився з реалізацією фахового покликання, яке дано Всевишнім. Дбайте про батьків, сімейний добробут, шануйте фамільні традиції.

ДІВИ, не сидіть квочкою, рушайте в далекі мандри — зустріч з іншими звичаями, культурою принесе сюрпризи і, зрештою, кардинально вплине на сталу філософію буття. Втім, чужому навчайтеся, але й свого не цурайтеся! Спирайтеся на впливових друзів (із якими вас єднають духовні цінності) — вони є ретрансляторами щастя й процвітання.

ТЕРЕЗИ, для вас настав час моральної й матеріальної розплати, невідкладного виконання боргових зобов'язань. Не засмучуйтеся, а радійте, все закономірно, те, що було взяте колись понад міру, доведеться повернути. Розрахуйтеся з кредиторами, тоді й вам доля поверне все, що заборгувала! На кар’єру моліться: якщо професію любите, Всевишній допоможе!

СКОРПІОНИ потрібні всім! Ідіть назустріч, об'єднуйтеся і будуйте спільні справи на фундаменті взаємних інтересів та дотримання небесних і юридичних законів. Зловживанням — зась! Поруч із вами в одній упряжці мають крокувати особи високої моральної "закваски", а хто з партнерів (і шлюбних теж) не вписується у вимоги долі, має зійти з орбіти. І не шкодуйте, бо це баласт!

СТРІЛЬЦІ, на службі запущено процес "трансформації", настають кадрові перестановки з новим колом зобов’язань, роботи додасться і зарплати теж. Не перевтілюйтеся заради грошей в трудоголіка: механічна праця шкідлива, вона нівелює емоції, заземляє душу, що загрожує втратою здоров’я. Стресові перевтоми протипоказані!

КОЗЕРОГИ покликані піднятися з глибин песимізму до вершин романтичного блаженства й оцінити всю красу буття. Розслабтеся, адже життя — це гра, воно прекрасне, важливо змінити правила гри, маски, ролі й із захопленням порозважатися. Жодна рутина не має затьмарити радість святкового настрою! Створити міцний та щасливий любовний союз — це Боже благословення, тож дерзайте!

ВОДОЛІЇ, сімейні проблеми йдуть штурмом, вимагаючи реорганізації, б’ють по психіці, лишають рівноваги. Все, що тут відбувається, непідвладне вашій волі — пожинаєте заслужене. Смиренно пристосовуйтеся і благородно служіть на благо родини, поліпшення сімейного добробуту. Матеріальний аспект грає ключову роль.

РИБАМ відведена роль вовка, якого ноги годують, отримуючи максимум користі із зустрічей, знайомств, ситуацій, які є не випадковими — вони кармічно обумовлені. Яскрава особиста харизма плюс всебічна обізнаність сприятимуть домовленостям з людьми на будь-яку тему, вирішенню животрепетних питань, що в майбутньому зіграє доленосну роль

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.